فروشگاه مایکروسافت تاریخ انتشار بازی Darksiders 3 را لو داد

فروشگاه مایکروسافت تاریخ انتشار بازی Darksiders 3 را لو داد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چندی پیش فروشگاه مایکروسافت در صفحه بازی Darksiders 3 ، تاریخ انتشار این بازی را لو داد. این دومین بار در ماه جاری است که این فروشگاه چنین اشتباهی می‌کند.

بنظر می‌رسد فروشگاه مایکرسافت (Microsoft Store) تاریخ عرضه بازی هک اند اسلش و آخرالزمانی Darksiders 3 را لو داده است. این بازی همانطور که از نامش معلوم است، بازی سوم مجموعه Darksiders است که آن را با الهام از داستان چهار اسب‌سوار آخرالزمان کتاب انجیل ساخته است. بر اساس کتاب مقدس مسیحیان، چهار سوارکار موجب وقوع آخرالزمان خواهند شد. این چهار سوارکار آخرالزمان بر چهار اسب سفید، قرمز، سیاه و رنگ‌پریده سوار بوده و جنگ (War)، مرگ (Death)، قحطی (Famine) و فتح (Conquest) نام دارند. در بازی اول سری Darksiders ما کنترل جنگ را برعهده داشتیم؛ او به زمین فراخوانده شده بود تا آخرالزمان را بوجود آورد، اما زمانی که به زمین رسید متوجه شد که این فراخوانی یک توطئه بدست عده‌ای بوده که آخرالزمان را پیش از موعود فراخوانده‌اند. در بازی Darksiders II ما کنترل سوارکار دوم، مرگ را بر عهده داشتیم. هدف کلی این دو سوارکار در طی ماجرای‌شان این بود که از افراد پشت‌پرده این توطئه پرده بردارند و نظم و زندگی را به هستی بازگردانند. البته نکته قابل‌توجه این است که سازندگان سری Darksiders در نام‌های سوارکاران کمی تصرف کرده‌اند. آنها نام قحطی (Famine) را به خشم (Fury) تغییر و نام فتح (Conquest) را نیز به ستیزه (Strife) تغییر دادند.

darksiders
War

بازی Darksiders 2 ، آخرین بازی این مجموعه در سال 2012 منتشر شد. این وقفه شش ساله (شاید هم هفت‌ساله) تا انتشار بازی بعدی این سری یعنی Darksiders 3  به علت ورشکستگی کمپانی سازنده این سری THQ بوجود آمد. همانطور که گفته شد در بازی اول بازیکنان کنترل War را برعهده داشتند، سوارکاری که پیش از موعود برای برپایی آخرالزمان فراخوانده شده بود و حال تمام تقصیرها بر گردن او بود. در نسخه دوم Death شخصیت اول بازی شد و سعی داشت تا انسانیت را نجات دهد و ثابت کند که برادرش War در برپایی زودهنگام آخرالزمان نقشی نداشته و تنها یک قربانی بوده است. حال سومین سوارکار این سری که از قضا مونث نیز هست، Fury نام دارد و داستان بازی Darksiders 3 مطلقا در اختیار اوست. او جایگزین قحطی (Famine) از داستان انجیل است، شاید جایگزینی این دو به این علت که قحطی نمی‌تواند به طرز اغواکننده‌ای همه را با شلاقی لت‌وپار کند، اما گویا خشم (Fury) می‌تواند.

کمی پیشتر در صفحه محصول (Product Page) بازی Darksiders 3 در فروشگاه مایکروسافت، تاریخ عرضه این محصول روز سه‌شنبه 27ام نوامبر (ششم آذرماه) نمایش داده شد؛ البته این تاریخ سریعا از این صفحه ناپدید شد و دوباره عبارت «به زودی» جایگزین‌اش شد. اگر واقعا بازی Darksiders III قرار است تنها پنج ماه دیگر منتشر شود، کمپانی THQ باید همین روزها تاریخ عرضه این بازی را رسما اعلام کند. همچنین این بازی بطرز مشخصی در نمایشگاه E3 امسال غایب بود، غیبت این بازی در نمایشگاه E3 به طرفداران القا می‌کرد که این بازی امسال عرضه نخواهد شد. اما این افشاگری فروشگاه مایکروسافت نشان می‌دهد که عرضه این بازی از آنچه پیشتر انتظار داشتیم به ما نزدیکتر است.

darksiders
Death

این اولین بار در این ماه نیست که فروشگاه مایکروسافت به طور تصادفی، تاریخ انتشار محصولی را لو می‌دهد. هفته گذشته، صفحه محصول «ریمستر اچ‌دی دو بازی اول مجموعه شنمو» (Shenmue HD Remaster) در فروشگاه مایکروسافت، تاریخ انتشار این محصول را مرداد ماه اعلام کرد و سپس کمپانی سگا (سازنده سری شنمو و محصول مذکور) این افشاگری را تایید کرد. با توجه به اینکه تا مرداد فرصت زیادی باقی نمانده بود، کمپانی سگا بالاخره همین روزها باید این تاریخ انتشار این بازی را مشخص می‌کرد و این گاف مایکروسافت تنها قال قضیه را کند. این موضوع که لورفتن بازی ریمستر شنمو درست از آب درآمد، احتمال درست بودن تاریخ انتشار فاش شده Darksiders III را بالا می‌برد.

در نسخه دوم سری Darksiders مرگ برای کمک به برادر خود و متوقف کردن وقایع آخرالزمان به دیگر جهان‌ها سفر کرد، اما این دفعه داستان بازی Darksiders 3 به زمین نابود شده بازمی‌گردد. در انتهای وقایع بازی اول، شیاطینی آزاد شدند و در شهرهای خرابه انسان‌ها پرسه می‌زدند و منتظر بودند تا با سه سوار دیگر مبارزه کنند، داستان بازی Darksiders 3 قرار است از پایان بازی اول این مجموعه شروع شود. وظیفه Fury این است که 7 گناه مرگبار را از بین ببرد و نظم را به سیاره زمین بازگرداند. مشخص نیست که این موضوع چگونه به War کمک خواهد کرد و یا چگونه آخرالزمان را متوقف خواهد کرد، البته بنظر می‌رسد برای متوقف کردن آخرالزمان کمی دیر شده باشد. بازیکنان ممکن است از آنچه که انتظار داشتند به طنین شلاق‌های Fury نزدیک‌تر باشند.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از بازی Darksiders III با پلازامگ همراه بمانید. همچنین برای خرید برچسب انواع دسته و کسنول بازی به فروشگاه اینترنتی پلازا سری بزنید. شما می‌توانید در بخش نظرات دیدگاه و تجربیات خود را راجع به این مجموعه با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads