15 تا از سخت ترین باس فایت های نیمه اول سال 2018

15 تا از سخت ترین باس فایت های نیمه اول سال 2018
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب 15 تا از سخت‌ترین باس فایت‌های سال 2018 را با یکدیگر مرور و با روش شکست دادنشان شما را راهنمایی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تا این زمان از سال 2018 با کلی باس فایت فوق‌العاده و حماسی روبرو بود‌ه‌‌ایم و توانستیم آن حس نیازمان به شکست دشمنان چالشی و قدرتمند را ارضا کرده و از این بابت تا حدودی به خودمان افتخار کنیم. چه با زمین‌گیر کردن یک اژدهای کهن یا چه با نجات پسرمان از دست دشمنان بی‌اعصاب بارها حس خفن بودن را تجربه کردیم. اکنون فرصتی به دست آمد تا مروری داشته باشیم بر بهترین باس فایت‌های نیمه اول سال 2018. فقط حواستان به اسپویل باشد.

 


Monster Hunter: World – Tempered Devil


باس بازی

با این که در مواجهه اولتان با «دویلجو» در ابتدای بازی او را به راحتی شکست می‌‎دهید، نسخه Tempered (حرارتی) این هیولا که در یک رویداد داستان به بازی اضافه می‌شود، ماجرایی کلاً مجزا است. بدن این جانور عظیم الجثه به شکل فوق‌االعاده‌ای با زره پوشیده شده و با ماهیت تهاجمیش باعث می‌شود که بازیکنان دائم در حال حرکت باشند و فقط موقعی که شرایط امن حمله کنند. پیشنهاد ما یک اسلحه قابل تحرک با سرعت بالا است که در مقابل اژدها آسیب بییشتری وارد می‌کند.

 


Dark Souls Remastered – Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smough


باس بازی

«اورن استین» و «اسمو»، با تناقض مرگباری که دارند، جفتی بی‌رحم را شکل می‌دهند. با چابکی بالا و سرعت رعدآسای اورن استین برای شکار اژدها و قدرت بی‌همتای جلادی مثل اسمو برای پشتیبانی از او، هیچ جنگجوی بی‌باکی نیست که به خودش نلرزد.  پیشنهاد ما احضار «سولیر» یا یک بازیکن آنلاین دیگر است تا نبرد مقابل این دو دشمن کمی متعادل‌تر شود. اما هر کاری که می‌کنید، توجه داشته باشید در هر زمان فقط روی یکی از این دو تمرکز داشته باشید. چون هر کدامشان که بمیرد دیگری را قدرتمند می‌کند و حتی اگر نوار سلامتیشان نزدیک به مرگ باشد، دوباره از سر تکمیل خواهد شد.

 


God of War – Sigrun


باس بازی

زیگران، ملکه والکری، تنها هنگامی وارد مبارزه می‌شود که هشت‌ نفر دیگر شکست خورده باشند. او همچنین قادر است که همه شگردهای 8 نفر دیگر را انجام دهد، به این معنی که بازیکنان باید حرکت بعدی او را حدس بزنند. بازی تدافعی در حالی که پشتتان را به دیوار چسبانده‌اید و جاخالی به موقع نسبت به حمله‌های شیرجه‌ایش کلید شکست زیگران است.

 


Dark Souls Remastered – Manus


باس بازی

مینوس دهشتناک؛ پدر نابودی یا سرچشمه تاریکی موجود کریه منظری است که «آرتوریاس» را به چیزی تبدیل کرده که در بازی اصلی شاهدش هستیم. برای این که بتوانید از خودتان در مقابل حمله‌های فیزیکیش محافظت کنید نیاز به یک سپر محکم دارید و استفاده از یک گردنبند نقره‌ای هم بد نیست تا از گزند جادوی سیاهش (که در اواخر نبرد به آن دست می‌برد)، در امان باشید.

 


Ni No Kuni 2 – Thwomp


باس بازی

«توامپ» شاید شبیه بسیاری از باس‌های قدرتمند خیلی یک دشمن نابودگر به نظر نرسد، اما این موجود لول 95 یک وحشت به معنای واقعی کلام است. توانایی کنترل آتش را دارد و اگر خیلی به او نزدیک شوید، می‌تواند گردبادهای بزرگ احضار کند و با هیکل بزرگش بسیار تر و فرز هم است. برای شکست این باس باید از لول متناسب و بهترین متعلقات برخوردار باشید.

 


Vampyr – Red Queen


باس بازی

«ملکه سرخ» به عنوان مبداً تمام خون‌آشامان، موجودی خوفناک است که تقریباً هیچ شکل فیزیکی ندارد. نبرد نهایی با آواتار او، بسته به افرادی که در لندن نجات داده‎‌اید، می‌تواند به راحتی آب خوردن یا دشوار و طاقت فرسا باشد. با استخر خونی که اطرافش را فرا گرفته، می‌تواند بدنش را احیا کند، یا حتی کلون‌هایی از خوش احضار کرده تا به جایش مبارزه نمایند. بد نیست برای نبرد با ملکه سرخ به اندازه کافی تیر اسلحه همراه داشته باشید.

 


Monster Hunter World – Lunastra


باس بازی

«لوناسترا» یک اژدهای وحشتناک آبی است که به دشمنانش به محض مشاهده حمله می‌کند و این احتمال هم وجود دارد که تنها نباشد و همراهش را با خود بیاورد، گرد آبی که از سمتش پاشیده می‌شود، داغ و آتشین است، اما حداقل باعث آتش‌سوزی نمی‌شود. بهتر است که چند تا نوشیدنی درست و حسابی همراهتان داشته باشید تا تحت آسیب هوای داغ اطرافشان قرار نگیرید، البته بمب هم یادتان نرود.

 


Octogeddon – غول آخر Mech Force One


باس بازی

همه می‌دانند که بهترین باس‌های دنیا را سازندگان خصوصی می‌سازند و بهترین باس این فهرست تا به اینجا همین است که فوق‌العاده هم بزرگ به نظر می‌رسد. مخلوق هیولایتان را تا پایان مأموریت 5 برسانید و با Mech Force 1 مواجه خواهید شد.

 


Metal Gear Survive – Frostbite


باس بازی

هیولای عروس دریایی Metal Gear که به نام «فراست بایت» شناخته می‌شود، در تمام منطقه Transporter #7 گسترده شده است. بهترین روش برای شکست هیولا این است که بین ساختمان‌های مختلف پنهان شوید تا زاویه حرکتش را قطع کرده و با اسلحه دور برد یا خمپاره به او حمله نمایید. پیشنهاد می‌‎شود که حالت استتارتان را فعال کنید تا همان ابتدای کار در معرض توجه این موجود قرار نگیرید. پس از فلج کردن فراست بایت به سرعت به او نزدیک شده و با شاتگان کار را یکسره کنید.

 


Warhammer: Vermintide 2 – Burblespue Halescourge


باس بازی

با وجود این که استودیوی سازنده بازی Fatshark همراه با یک پچ کمی از مهارت‌های بالباسور را کاهش داد، این جادوگر قدرتمند جناح آشوب، همچنان یک باس سخت است. مشکل اصلی منطقه محدود و دشمنان زیادی است که برای یاریش احضار می‌کند. آماده جاخالی از امواج آفت‌زایش باشید تا به بخشی از ارتش مردگان نپیوندید.

 


Yakuza 6 – Jo Amon


باس بازی

استایل خفن «جو امان»، آدم‌کش مرموز قبیله امان، دشمنانش را می‌ترسناند اما خیلی حرف زدن بلد نیست. او که در تمام طول سری به عنوان یک سوپر باس، با تکنیک‌هایی در حد خود کیریو ظاهر شده، در Yakuza 6 یک رامبوی تمام عیار است. وقتی که نوار سلامتیش در وضعیت حداقل قرار می‌گیرد؛ امان احضار پهپادها و مین‌های زمینیش را برای تداخل در حملات بازیکن آغاز می‌کند، تا حدی که حتی یک مشت هم نمی‌توانید به او وارد کنید.

 


Monster Hunter World – Nergigante


باس بازی

«نرجیگنته» که به عنوان اژدهای منقرض شده هم شناخته می‌شود، یک هیولای کهن است که می‌تواند از جاهای مختلف بدنش سیخ تولید کند. این سیخ‌ها اگر در همان لحظه اول شکسته نشوند، محکم شده و حمله‌‌هایش را تقویت می‌کنند. طبق معمول، از آنجایی که نمی‌توانید بگیرید یا به دامش بیاندازید، حرکات متداوم و ضربات رندوم بهترین استایل برای شکست این هیولا هستند. البته در عین حال از سیخ‌های سیاهش که ضرباتتان را باز می‌گردانند، فاصله بگیرید.

 


Dark Souls Remastered – Black Dragon Kalameet


باس بازی

عمر «کالامیت»، اژدهای کهن و یک چشم Dark Souls از تمامی موجودات بازی بیشتر است و برای یک مبارزه درست و حسابی با او، نیاز دارید از Hawkeye Gough نیز کمک بگیرید. البته حتی با این کمک هم نبرد آسانی در پیش ندارید و باید دائماً اطرافش بچرخید و گرنه در کسری از ثانیه با شعله‌های نفس آتشینش خاکستر خواهید شد. چه از ضربات سنگین استفاده می‌کنید چه ضربات تند و سریع، در هر شرایطی از حالت تدافعی خارج نشوید، که اگر کالامیت با قدرت Telekinesis (کنترل اجسام با ذهن) به شما حمله کند، آسیبی دو برابر دریافت کزده و کارتان به سرعت تمام می‌شود.

 


Dynasty Warriors 9 – Taishi Ci


باس بازی

«تایشی سی» در تاریخ به عنوان یک کماندار حرفه‌ای شناخته می‌شود، اما تایشی سی Dynasty Warriors 9 یعنی نبرد در مقابل جنگجویی پرقدرت! در عنوانی که بازیکنان دسته دشمنان را مثل کره قاچ می‌کنند، تایشی گویا از دنیای Dark Souls وارد بازی شدده و می‌تواند از حملاتتان جاخالی دهد یا حتی آن‌ها را دفاع کند. درست در لحظه‌ای که حس می‌کنید اوضاع بر وقف مرادتان است، او با راه‌اندازی گروهی از قاتل‌های حرفه‌ای توجهتان را منحرف می‌کند.

 


Metal Gear Survive – Big Mouth


باس بازی

برخلاف دیگر باس فایت‌هایی که در این مطلب به آن‌ها پرداخته شد، شاید «دهن گشاد» را بتوان فلزی‌ترین چیزی دانست که تا کنون مشاهده کردیم. در نبرد با این تی رکس غول پیکر بوسیله اسلحه نیاز به فضای آزاد زیادی دارید. جانور پس از این که یکی از انواع سه حمله‌اش را اجرا کرد، جویدن اعضای بدنش را شروع می‌کند تا حمله بعدیش را از سر بگیرد. در این زمان با کمی زیرکی می‌توانید او را فریب دهید تا یک بشکه مواد منفجره یا C4 را ببلعد.

به نظر شما سخت‌ترین باس فایت‌ها در سال 2018 مربوط به کدام بازی است. نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5