هواوی میت 20 پرو احتمالا با نمایشگر OLED خمیده عرضه می‌ شود
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:25 تیر 1397، 20:30

هواوی میت 20 پرو احتمالا با نمایشگر OLED خمیده عرضه می‌ شود

اخبار جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد هواوی میت 20 پرو به احتمال زیاد دارای نمایشگر OLED خمیده خواهد بود و هواوی برای تأمین نمایشگرهای OLED این گوشی دست به همکاری با شرکت چینی BOE زده است.

اگر گزارش‌های منتشر شده از پرچم‌دار جدید هواوی درست باشد، این گوشی به احتمال زیاد نمایشگری OLED خمیده خواهد داشت. این شرکت در سال گذشته گوشی با عنوان هواوی میت 10 منتشر کرد که دارای نمایشگر LCD بود و در نسخه پرو، از نمایشگر OLED استفاده کرد. نمایشگری با دو لبه منحنی و نمایشگر OLED به عنوان یک روند ثابت از سال گذشته ممکن است در گوشی جدید با عنوان هواوی میت 20 پرو نیز عرضه شود.

هواوی بر اساس گزارش‌ها برای تأمین نمایشگرهای OLED دست به همکاری با شرکت چینی BOE زده است اما همچنان نگرانی در مورد توانایی تأمین این نمایشگرها برای تولید انبوه وجود دارد. اگر BOE نتواند نمایشگرها را تأمین کند، به احتمال زیاد هواوی دست به دامان سامسونگ و ال جی خواهد شد تا در تأمین نمایشگر OLED هواوی میت 20 پرو دچار مشکل نشود.

هواوی میت 20 پرو

در حال حاضر، هیچ خبر و نشانه‌ای از اینکه سامسونگ یا ال جی عهده‌دار تولید نمایشگرهای OLED مازاد برای هواوی میت 20 پرو شده باشند، منتشر نشده است. اما برای شرکت BOE مسلماً این درخواست و تأمین آن می‌تواند زمینه‌ای مناسب برای مبارزه با تولیدکنندگان بزرگ نمایشگرهای OLED باشد که اگر در این آزمون سربلند بیرون بیاید، می‌تواند به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان انبوه این نمایشگرها معرفی شود. همکاری با هواوی، ذهن همه را به سمت مقایسه OLED های جدید با نمونه‌های منتشر شده پیشین خواهند کشاند.

هنوز خبر تولید و عرضه هواوی میت 20 پرو توسط خود شرکت هواوی تائید نشده است ولی مسلماً این گوشی در ماه‌های آینده می‌تواند خبرساز باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha