آیفون از یک هواپیما در ارتفاع 300 متری سقوط کرد و سالم ماند!
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:25 تیر 1397، 16:00

آیفون از یک هواپیما در ارتفاع 300 متری سقوط کرد و سالم ماند!

یک گوشی آیفون پس از آنکه از ارتفاع 300 متری از یک هواپیما سقوط کرد، درحالی پیدا شد که هیچ‌گونه خط و خراشی روی آن نیفتاده بود و یک اعلان قرار ملاقات روی صفحه نمایش آن نشان داده می‌شد.

چندی پیش در تاریخ 3 جولای، دو دوست در شهر ایمز در ایالت آیوا آمریکا سوار یک هواپیمای تفریحی دو نفره شدند. هنگامی‌که یکی از آنها گوشی آیفون خود را درآورد تا با آن عکس بگیرد، گوشی از دستش رها شد و از ارتفاع 300 متری به زمین افتاد.

براساس گزارش منبع خبری WHO TV، این خانم به نام سرویندر نیبرهاوس فکر کرده بود که دیگر گوشی خود را پیدا نخواهد کرد اما پس از فرود تلاش کرد تا با استفاده از ویژگی Find My iPhone آن را پیدا کند. بار اول که این ویژگی را امتحان کرد جوابی نگرفت اما قبل از آنکه گوشی دیگری بخرد یکبار دیگر تلاش کرد تا با Find My iPhone گوشی خود را پیدا کند.

بالاخره این خانم در دومین تلاش خود، موفق شد. با دنبال کردن مسیری که Find My iPhone نشان داده بود، این خانم آیفون خود را در چمن‌های بلند یک منطقه مسکونی بدون هیچگونه خط و خراشی پیدا کرد، درحالی‌ که نوتیفیکیشن یک قرار ملاقات روی صفحه نمایش آن دیده می‌شد.

مسافر دوم این هواپیما خانم دونا جانسون گفت:

من به معنای واقعی شوکه شدم. از او پرسیدم که آیا این حقیقت دارد و واقعا این همان آیفون توست؟ و او به من گفت که بله این گوشی جادویی من است، چرا که نمی‌توان تصور کرد یک گوشی پس از سقوط از ارتفاع 300 متری، همچنان سالم و درحالی پیدا شود که کار می‌کند!

نیبرهاوس که نویسنده چندین کتاب است، در یک شبکه تلویزیونی گفت که این حادثه اثبات می‌کند خداوند حس شوخ‌طبعی دارد.

در سال 2015 مردی در تگزاس ادعا کرده بود که آیفون خود را از ارتفاع 9000 فوتی، زمانی که سوار هواپیما بوده از دست داده و آن را سالم درحالی‌که کار می‌کرد، روی زمین پیدا کرده است. اخیرا نیز یک آیفون 7 در حالی که حدود دو روز در عمق ده متری آب افتاده بود، توسط یک غواص در سواحل انگلستان، صحیح و سالم پیدا شد.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha