تصویر جدیدی از آیفون های 2018 منتشر شد
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:26 تیر 1397، 23:30

تصویر جدیدی از آیفون های 2018 منتشر شد

تصویر جدیدی از محافظ شیشه‌ای نمایشگر آیفون های 2018 منتشر شده است که نشان می‌دهد تفاوت حاشیه دور گوشی در هر سه مدل ناچیز است.

تا به حال خبرهای زیادی در مورد پرچم‌داران جدید اپل در سال جاری منتشر شده است که بسیاری از آن‌ها با استفاده از سند و مدرک سعی داشته‌اند ادعاهای خودشان را اثبات کنند. اما امروز تصویری در اینترنت منتشر شده است که به ما اجازه می‌دهد به اولین قطعه فیزیکی از آیفون های 2018 نگاهی بیندازیم. این تصویر مربوط به شیشه محافظ نمایشگر گوشی است که روی آن را پوشش می‌دهد. در این تصویر برای هر سه مدل 5.8 اینچی، 6.5 اینچی OLED و 6.1 اینچی LCD (در وسط) محافظ پنل جلویی نمایش داده می‌شود. اگر این تصویر واقعی باشد، ما امسال قطعاً شاهد یک گوشی آیفون با نمایشگر LCD و شبیه به مشخصات طراحی آیفون 10 خواهیم بود.

محافظ نمایشگر اپل آیفون 2018

رسیدن به تکنولوژی حذف حاشیه گوشی یا نازک کردن آن، در نمایشگرهای LCD نیاز به فناوری‌های پیچیده دارد. این روند در مورد نمایشگرهای OLED هم صادق است و حرکت به سمت حذف کامل حاشیه به‌کندی صورت می‌گیرد. قبلاً رندرهایی در مورد حاشیه نازک نمایشگر LDC داشتیم اما این تصویر واقعی و عملی‌تر به نظر می‌رسد. منبع انتشار تصاویر در توییتر و اکانت بن گسکین (Ben Geskin) است. گسکین رندرهای جدیدی هم از گوشی‌های احتمالی اپل مطابق تصویر زیر ارائه می‌دهد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید و پیش‌بینی شده بود تفاوت میان حاشیه دور هر سه گوشی تقریباً غیرقابل مشاهده است. مسلماً کسانی که دوست داشتند آیفون 10 داشته باشند ولی قیمت بالا دست آن‌ها را بسته بود از داشتن یک گوشی ارزان‌تر و بسیار شبیه به آیفون 10 ذوق‌زده خواهند شد.

ایفون

پیش‌بینی‌های مختلفی در مورد قیمت گوشی با نمایشگر LCD شده است که دامنه تغییرات آن از 550 دلار تا 800 دلار است. علاقه‌مندان به نمایشگرهای LCD در مقابل نمایشگرهای OLED بسیار اندک هستند اما زمانی که بحث قیمت کم و طراحی مشابه می‌شود ممکن است نظر خیلی از طرفداران نمایشگرهای OLED هم تغییر کند و تصمیم بگیرند گوشی جدید با نمایشگر متفاوت و ارزان داشته باشند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha