ایموجی های Blob به شکل استیکر به اندروید بازگشتند
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:27 تیر 1397، 13:00

ایموجی های Blob به شکل استیکر به اندروید بازگشتند

بلاب ایموجی های اندروید (Blob Emoji) در پی آپدیت‌های این سیستم عامل در سال‌های اخیر نابود شدند، ولی گوگل تصمیم گرفته آن‌ها را دوباره احیا کند. بازگشت این ایموجی‌ها به بهانه روز جهانی ایموجی است.

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گوگل تصمیم گرفته است تا بار دیگر مجموعه بلاب ایموجی را احیا کند، اما این‌بار به‌عنوان ایموجی از آن‌ها استفاده نخواهد کرد. به جای آن، بلاب‌ها یا ایموجی‌های اندروید، به‌ شکل استیکر عرضه خواهند شد. شکل و شمایل آن‌ها نیز بهتر از قبل شده است. استیکرهای بلابی یا حبابی دارای ویژگی انیمیشنی هستند که ممکن است به بازگشت محبوبیت دوباره آن‌ها کمک زیادی کند.

نکته این است که گوگل روز جهانی ایموجی‌ها را بهانه قرار داده تا از استیکرهای قدیمی برنامه الو (Allo) قدردانی کند و توجه‌ها را دوباره به سمت آن‌ها برگرداند. به همین دلیل، این استیکرها در دو برنامه جداگانه در دسترس قرار گرفته‌اند. از امروز کاربران می‌توانند به ایموجی بلاب از طریق دو برنامه جیبورد (Gboard) و قسمت ارسال پیام متنی در اندروید دسترسی داشته باشند. در ادامه بخشی از این ایموجی‌ها را به صورت انیمیشن مشاهده می‌کنید.

این بلاب ایموجی‌ها بسیار زیبا و دلربا هستند و از اولین نسخه‌های بلاب ایموجی منتشر شده توسط گوگل، الهام گرفته شده‌اند. برای مشاهده آخرین بلاب ایموجی‌های تولید شده توسط گوگل می‌توانید به ایموجی پدیا مراجعه کنید. ایموجی‌های حبابی علی‌رغم سادگی، بانمک هم هستند. برای استفاده هر روزه از بلاب ایموجی‌ها باید اندروید را روت کنید که کار ساده‌ای نیست و سپس با استفاده از برنامه‌های جانبی، ماژول‌هایی همانند Magisk را اجرا کنید.

بلوب ایموجی

اگر سیستم‌عامل iOS دارید، بهتر است برنامه‌های شخص ثالث همانند Blob Emoji را نصب و اجرا کنید. این برنامه فقط در قسمت iMessage قابل استفاده است. در طول سال‌های اخیر، آپدیت‌های مختلف باعث شده است که این ایموجی‌ها فراموش شوند، اما جای خالی آنها همیشه احساس می‌شود.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha