ایموجی های تعاملی فیسبوک در راه استوری اینستاگرام
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:28 تیر 1397، 15:00

ایموجی های تعاملی فیسبوک در راه استوری اینستاگرام

اینستاگرام در حال تست کردن واکنش های مشابه فیسبوک در قسمت استوری ها است. این واکنش ها شامل ایموجی هایی است که قبلا در فیسبوک دیده بودیم. برای اطلاع از جزییات بیشتر در این رابطه با پلازامگ باشید.

فیسبوک به‌عنوان مالک اینستاگرام در تلاش است که این پلتفرم شبکه مجازی را هر چه بیشتر جذاب کند و این روزها سخت درگیر پیشرفت‌های ماهانه و به‌روزرسانی‌های متعدد است. ما تا به حال در پلازامگ در مورد ویژگی‌های جذابی که اینستاگرام در حال تست کردن آن‌ها است صحبت کرده‌ایم، اما به‌تازگی خبر جدیدی در مورد یکی از ویژگی‌های فیسبوک منتشر شده که گویا قرار است در اینستاگرام هم تکرار شود. بر اساس همین خبر، اگر آزمایش این ویژگی موفقیت‌آمیز بوده و بازخوردهای مثبتی داشته باشد، قابلیت ایموجی‌های تعاملی فیسبوک (یا همان واکنش‌ها) به استوری‌ اینستاگرام نیز اضافه می‌شود و در دسترس همه افراد قرار می‌گیرد. برخی از کاربران بر اساس منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، هنگام استفاده از گزینه لایو (Live) در استوری، یا این ایموجی‌های تعاملی مواجه شده‌اند.

با این حال، این واکنش‌ها هنوز در دسترس همگان قرار نگرفته است و مشخص نیست که آیا فیسبوک این آزمایش‌ها را روی پلتفرم iOS هم تکرار خواهد کرد یا نه. در حال حاضر 6 مورد از واکنش‌ها شامل تشویق، خنده، علاقه، تعجب، گریه و آتش هستند که کاربران می‌توانند در بخش استوری از آن استفاده کنند. این واکنش‌های مشابه فیسبوک، در آخرین نسخه اینستاگرام (54.0.0.14.82) مشاهده شده و هنوز برای همه افراد در دسترس نیست؛ تا زمانی که به‌روزرسانی‌ها رسما معرفی نشود، نمی‌توان انتظار داشت همه بتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha