ساخت دیوار ویدئویی از آثار هنری دودل با استفاده از 132 گوشی گلکسی نوت 8
محمدحسن رمضان زاده
ارسال شده در:29 تیر 1397، 20:30

ساخت دیوار ویدئویی از آثار هنری دودل با استفاده از 132 گوشی گلکسی نوت 8

سامسونگ در نمایشگاهی از کارهای آقای دودل با نام Doodle World در کره جنوبی، یک دیوار ویدئویی را با استفاده از 132 گوشی گلکسی نوت 8 ایجاد کرد. این دیوار ویدئویی نشان دهنده یکی از آثار آقای دودل بود که با S Pen طراحی شده بود.

سم ککس یا همان آقای دودل مشهور، به خاطر دودل های (Doodles) گرافیتی خود جلب توجه زیادی کرده است. او به تازگی نمایشگاه Doodle World خود را (برای نخستین بار در کره جنوبی) در مرکز هنری Ara برگزار کرد. در این مرکز هنری بیشتر آثار هنری توسط یک S Pen طراحی شده اند.

یکی از تابلوهای این نمایشگاه شامل 132 تلفن گلکسی نوت 8 است که در کنار هم تشکیل یک دیوار ویدئویی را داده و اثر هنری ککس را که البته به وسیله یک S Pen طراحی شده نشان می‌دهد. بازدید کنندگان می‌توانند یک نوت 8 را برای گرفتن تصاویر سلفی در محیط نمایشگاه قرض کنند و یا یک گلکسی S9 پلاس را به عنوان راهنمای صوتی تور به امانت بگیرند.

همچنین آقای دودل در یک ماراتن دودل شرکت کرد که هدف آن جمع آوری پول برای کودکان بیمار بود. او یک دیوار سفید بزرگ را با دودل های خود پر کرد، اما آن تنها چیزی نبود که توسط طراحی های متراکم او پوشانده شده بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha