بلیزارد روی چندین پروژه مرتبط با Diablo کار می کند
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:19 مرداد 1397، 12:00

بلیزارد روی چندین پروژه مرتبط با Diablo کار می کند

برندی کمل، مدیر انجمن همکاری بلیزارد طی ویدیویی از ساخت عناوین جدیدی حول فرنچایز Diablo خبر داد و اذعان داشت که این استودیو روی چندین پروژه مرتبط با بازی فعالیت دارد.

یکی دو ماه پیش سایت استخدام کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) یک فهرست جایگاه شغلی برای طراح هنری، انیماتور و مهندسی به اشتراک گذاشت که ظاهراً به ساخت یک Diablo جدید اشاره داشت. اکنون بلیزارد خبر داده که چنین احتمالی چندان دور از ذهن نیست: برندی کمل (با اسم مستعار Nevalistis)، مدیر انجمن همکاری فرنچایز اخیراً اعلام کرد که استودیو روی «پروژه‌های چندگانه» مرتبط با سری‌های اکشن نقش‌آفرینی فعالیت دارد.

در ویدیویی (می‌توانید در پایین ببینید) که در مورد برنامه‌های آینده دیابلو منتشر شده، کمل ابتدا در مورد فصل چهارده از بازی Diablo 3 و فصل‌های تم‌دار صحبت می‌کند و وعده می‌دهد که بلیزارد  تم‌های بیشتری برای آینده مد نظر دارد. مدیر انجمن همکاری پس از آن می‌گوید که چندین پروژه مختلف از دیابلو در کار است و بعضی از آن‌ها زمان بیشتری نسبت به بقیه خواهند گرفت، که چنین چیزی می‌تواند اشاره مستقیم به Diablo 3 داشته باشد.

کمل همچنین اشاره کرد که بلیزارد احتمالاً در اواخر امسال چیز جدیدی از Diablo رونمایی می‌کند و صحبت‌هایش را این گونه جمع‌بندی کرد که بازی همیشه بخشی از هویت بلیزارد است و همیشه هم خواهد بود. با در نظر داشتن این صحبت‌ها احتمال زیادی وجود دارد که کمپانی برای یک رونمایی بزرگ از عنوان بعدی این فرنچایز طی رویداد سالیانه بلیزکان (BlizzCon) تدارک دیده و آن را همراه با دیگر عناوین جدید استودیو معرفی کند.

در عین حال که با اطمینان نمی‌توان گفت این پروژه‌های چندگانه Diablo چه چیزهایی هستند، بیشترین احتمال نه تنها می‌تواند شماره جدید بازی باشد، بلکه پورت نینتندو سوییچ Diablo 3 هم خیلی دور از ذهن نیست. هر چه باشد، شایعه انتشار این اکشن نقش‌آفرینی روی کنسول هایبرید نینتندو خیلی وقت است که سر زبان‌ها افتاده و دیر یا زود بلیزارد باید آن را به شکل رسمی اعلام کند. خوشبختانه به زودی خواهیم فهمید که چه اخباری برای بلیزارد در راه است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha