کمپانی هاسبرو قصد ساخت دنباله فیلم Power Rangers را دارد
نویسنده:آرش آقاجانی
ارسال شده در:21 مرداد 1397، 23:00

کمپانی هاسبرو قصد ساخت دنباله فیلم Power Rangers را دارد

انتشار محصولات جدید Power Rangers و پروسه ساخت دنباله فیلم 2017 این مجموعه، از سال آینده و توسط کمپانی هاسبرو آغاز خواهد شد.

برای آنهایی که هنوز در جریان آخرین اخبار مربوط به Power Rangers نیستند، باید گفت که کمپانی سابان برندز، حقوق مربوط به این فرنچایز را طی قراردادی به کمپانی اسباب بازی هاسبرو واگذار کردند. با توجه به کاتالوگ گلچین شده این کمپانی شامل مواردی همچون Transformers ،G.I.Joe و My Little Pony که همگی فیلم‌­هایشان ساخته شده است، طبیعی است که Power Rangers نیز در میان این لیست قرار گیرد. همچنین به نظر می­رسد که ساختن دنباله‌­ای برای فیلم بازسازی شده Power Rangers سال 2017، در برنامه کاری آنها قرار گرفته است.

Power Rangers

هر چند که آن فیلم نتوانسته بود از لحاظ فروش و یا از دیدگاه منتقدان موفقیت زیادی داشته باشد، اما به نظر می­رسد نمایش و بازی­ها برای متقاعد کردن سازندگان برای ساختن قسمتی جدید در ادامه فیلم قبل، به جای یک بازسازی دیگر، به اندازه کافی خوب بوده است. مطابق اخبار منتشر شده از سایت Licensing.org، کمپانی هاسبرو قصد دارد که از اواسط سال آینده شروع به انتشار محصولات جدید Power Rangers کرده، و در همکاری با یک استودیو فیلمسازی، شروع به ساخت دنباله‌­ای برای فیلم سال قبل کند.

البته داستان فیلم سال قبل به نحوی به نمایش درامد که به خودی خود، پتانسیل مناسبی برای ساختن قسمت­های بعدی را فراهم آورد. یکی از این موارد، اشاره داستانی مربوط به شخصیت Green Ranger و تامی الیور، فردی که همواره در سریال حضور داشته است، بود. در نهایت امیدواریم که فضای  فیلم جدید، بیشتر شبیه به فیلم Time Force باشد تا فضای ساختگی و حوصله سربر Mighty Morphin.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha