عکس جدید منتشر شده از جان ویک 3: بازگشت لارنس فیشبرن و ایان مک شین

عکس جدید منتشر شده از جان ویک 3: بازگشت لارنس فیشبرن و ایان مک شین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در قسمت سوم فیلم جان ویک تحت عنوان Parabellum که سال آینده اکران می‌شود، شاهد رویارویی وینستون با بوئری کینگ هستیم. در John Wick 3: Parabellum جان در تلاش برای فرار از نیویورک و زنده ماندن است.

با وجود اینکه جان ویک، در نمایش خود در دو عنوان فیلم مربوطه، افراد زیادی را عصبانی کرد؛ اما در این مسیر، بدون یار و همراه هم نمانده بود. شخصیت وینستون با بازی ایان مک شین، بدون شک بزرگترین حامی او در فیلم بوده است. همچنین در فیلم John Wick: Chapter 2، شخصیت بوئری کینگ با بازی لارنس فیشبرن نیز، هرچند که برای رسیدن به منافع شخصی خود بود، اما به هرحال کمک شایانی به او کرد. آن هم در شرایطی که هیچ‌کس حاضر به چنین کاری نبود. حالا اخبار جدید حاکی از آن هستند که هر دوی این شخصیت‌ها، به فیلم John Wick 3 سال آینده بازمی‌گردند. در ضمن، عکسی که از پروسه تولید این فیلم به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد، که وینستون و کینگ بالاخره بایکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

با توجه به جایگاه مطرح وینستون و بوئری کینگ در جامعه آدمکش‌های فیلم، آن‌ها بدون شک یکدیگر را می‌شناسند و به احتمال زیاد، پیش از وقایع مربوط به فیلم John Wick ملاقات کرده‌اند. هرچند با توجه به اینکه حمایت و همکاری آن‌ها در رابطه با شخصیت اول در فیلم John Wick: Chapter 2، با هنرمندی کیانو ریوز، به صورتی کاملا مستقل شکل می‌گرفت، ملاقات و رویارویی آن‌ها را برای اولین بار در فیلم John Wick 3: Parabellum شاهد خواهیم بود.

آن‌ها هر دو از شخصیت‌های قدرتمند جامعه قاتلان فیلم هستند. وینستون مدیر شعبه نیویورک هتل‌های کانتیننتال بوده، و کینگ هم سردسته یک گروه زیرزمینی از خلافکاران است که ارتشی از ماموران بی‌خانمان را در سراسر شهر رهبری می‌کند. حالا چیزی که با دیدن این عکس، ذهن آدم را مشغول می‌کند، این است که ملاقات آن‌ها از چه بابت و در چه رابطه‌ای صورت می‌گیرد. البته علت آن هرچه باشد، به نظر می‌رسد همه از این رویارویی استقبال می‌کنند.

john-wick

باتوجه به رابطه وینستون و بوئری کینگ با جان، همه ما می‌دانیم که وینستون بدون شک، بسیار بیشتر از کینگ به فکر جان بوده و صلاح او را می‌خواهد. وینستون در پایان فیلم John Wick: Chapter 2 مجبور می‌شود تا مبنی بر تصمیم مقامات بالای گروه، علاوه بر دوبرابر کردن جایزه تعیین شده برای سر جان و جهانی ساختن این آگهی، لغو عضویت جان ویک از گروه و محرومیت او از دسترسی‌ها و مزایا مربوطه را نیز، به دلیل کشتن سانتینو دانتونیو، به او اعلام کند. اما وینستون همچنین یک ساعت به جان وقت داد، و یک مارکر را که در آینده به کار می‌آید به او داد. بنابراین مشخص است که او قلبا دوست ندارد بلایی سر جان بیاید. اما از طرف دیگر، کینگ تنها به این دلیل به جان کمک کرد که اگر قدرت سانتینو افزایش پیدا می‌کرد، تشکیلات او عملا از کار می‌افتاد. بنابراین، هرچند که می‌توان به ادامه روند حامیانه و دلسوزانه وینستون در فیلم John Wick 3: Parabellum امید داشت، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که بوئری کینگ هم همین رویه را پیش گیرد.

علاوه بر وینستون و بوئری، حضور لنس ردیک در نقش شارون، رابی رز در نقش آرس و کامن در نقش کاسیان نیز در فیلم John Wick 3: Parabellum تایید شده است. بازیگران جدیدی که به قسمت سوم اضافه می‌شوند نیز شامل هلی بری در نقش سوفیا، انجلیکا هاستون در نقش کارگردان، کیت دیلون در نقش قاضی، مارک داکاسیوس در نقش زیرو و جیسون مانتزوکاس هم در نقش تیک تاک من می‌شود. فیلم Parabellum جان ویک را در حال تلاش برای فرار از نیویورک، و کشتن هرکسی که سر راه او قرار گیرد نشان می‌دهد. این فیلم در تاریخ هفده‌ام ماه می سال آینده (27 اردیبهشت 1398) اکران می‌شود.

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5