تسا تامپسون برای صداپیشگی نقش اول انیمیشن Lady and the Tramp انتخاب شد

تسا تامپسون برای صداپیشگی نقش اول انیمیشن Lady and the Tramp انتخاب شد

تسا تامپسون این‌بار با پیوستن به کمپانی دیزنی برای صداپیشگی شخصیت لیدی انیمیشن Lady and the Tramp دامنه فعالیت و تنوع کارهای خود را بیش از پیش گسترش داد.

تسا تامپسون برای بازسازی انیمیشن Lady and the Tramp که قرار است به صورت اکشن زنده صورت بگیرد، به کمپانی دیزنی پیوست. تامپسون قرار است صداپیشگی شخصیت لیدی، این سگ کاکر اسپانیل دوست داشتنی را عهده‌دار شود. او با بازی در فیلم‌های مستقل Sorry to Bother You و Annihilation، اسپین‌ آف Men in Black کمپانی سونی، و پیوستن به ستاره مقابل خود کریس همسورث در فیلم Thor: Ragnarok، تا اینجا سال درخشانی را پشت سر گذاشته است. او حالا قصد دارد پارا فراتر گذاشته و با توسعه دادن به حوزه فعالیت خود، صداپیشگی یکی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های کارتونی تاریخ را نیز به کارنامه‌اش اضافه کند.

بازسازی این انیمیشن کلاسیک کمپانی دیزنی، شامل عناصری از اکشن زنده و همچنین تصویرسازی کامپیوتری است. کارگردانی این انیمیشن توسط چارلی بین، کارگردان The LEGO Ninjago Movie و بر اساس فیلمنامه‌ای از اندرو بوجالسکی، نویسنده کمدی جدید Support the Girls انجام خواهد شد. کمپانی دیزنی هنوز تاریخ انتشاری را برای این انیمیشن تعیین نکرده است؛ اما می‌دانیم که انتشار آن قرار نیست از طریق اکران سینمایی معمول باشد، بلکه قرار است از طریق سرویس استریم ویدیویی جدید کمپانی دیزنی منتشر شود. این سرویس که هنوز نام مشخصی برای آن انتخاب نشده، قرار است در پایان سال 2019 افتتاح شود. با توجه به سرعت بالای گردآوری بازیگران و عوامل انیمیشن Lady and the Tramp توسط کمپانی دیزنی، به نظر می‌رسد اولین فیلمی باشد که از طریق سرویس جدید کمپانی منتشر می‌شود. اگر هم اینطور نباشد و انتشار آن دیرتر صورت گیرد، احتمالا در اواسط سال 2020 خواهد بود.

انیمیشن Lady and the Tramp

طبق گزارش سایت Collider، تامپسون صداپیشگی شخصیت لیدی، که یک سگ از نژاد کاکر اسپانیل آمریکایی بوده و در خانواده‌ای مرفه که در منتهتن زندگی می‌کند را بر عهده گرفته است. پیش از این جاستین تروکس نیز، برای صداپیشگی شخصیت ترامپ به کمپانی دیزنی پیوسته بود. ترامپ سگی دورگه و خیابانی است که ارتباطی اعجاب انگیز با لیدی پیدا می‌کند. همچنین کیرسی کلمونس برای نقش دارلینگ، صاحب لیدی انتخاب شده است که یکی از نقش‌های غیر کامپیوتری و انسانی فیلم به شمار می‌رود. اشلی بنسون نیز صداپیشگی نسخه مونث شخصیت جاک را انجام می‌دهد. در نسخه اصلی فیلم، جاک یک سگ تریر اسکاتلندی بود، که به همراه تراستی، سگی از نژاد بلادهاند، همسایه‌های لیدی بودند. این گزارش همچنین بیان می‌کند که بندیکت وانگ، بازیگر شخصیت وانگ در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Doctor Strange، صداپیشگی شخصیت بول، سگی از نژاد بولداگ و رفیق ولگرد ترامپ را بر عهده دارد.

پیوستن تسا تامپسون به انیمیشن Lady and the Tramp، تاییدی است بر اخباری که حدود دو ماه پیش، مبنی بر اینکه کمپانی دیزنی برای بازسازی انیمیشن Lady and the Tramp به دنبال بازیگران سیاهپوست می‌گردد، منتشر شده بود. هرچند که کمپانی دیزنی هیچوقت این خبر را تایید نکرد، اما با توجه به انتحاب افرادی چون تسا تامپسون و کلمونس، به نظر می‌رسد که این کمپانی همان رویه را پیش گرفته است. به علاوه هنوز نقش‌هایی از فیلم اصلی وجود دارد که می‌تواند بازیگران سیاهپوست بیشتری را با پروژه جدید کمپانی دیزنی همراه کند. نقش‌های زنده‌ای که هنوز برای آنها بازیگر انتخاب نشده است؛ جیم دیر، همسر دارلینگ، و عمه او عمه سارا را، که در زمان مسافرت جیم و دارلینگ از خانه لیدی و بچه خانواده مراقبت می‌کند، شامل می‌شود. همچنین نقش‌های کارتونی مانده، شامل همسایه دیگر لیدی، تراستی، پگ، سگی از نژاد پکینیز، دوست دیگر ترامپ و گربه‌های عمه سارا، سی و ام هستند.

با توجه به تعهد کمپانی دیزنی مبنی بر همکاری با افراد سیاهپوست، جالب است که ببینیم سایر نقش‌ها، چه زنده و چه صداپیشگی، به چه افرادی خواهد رسید. تامپسون، از بازیگری نه چندان شناخته شده در زمان بازی در فیلم مستقل Dear White People، به ستاره‌ای با باکس آفیس بسیار موفق تبدیل شده است که سال آینده نیز در فیلم Avengers 4 با نقش والکیری خود به سینما بازمی‌گردد. به نظر می‌رسد در دامنه وسیع فعالیت او، و در انتخاب‌های قابل توجهی که انجام می‌دهد، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
757 رای