حضور ویل اسمیت در فیلم‌های Bad Boys 3 و Bright 2 قبل از Suicide Squad 2

حضور ویل اسمیت در فیلم‌های Bad Boys 3 و Bright 2 قبل از Suicide Squad 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با تاخیر ایجاد شده در ساخت فیلم Suicide Squad 2 ویل اسمیت در این زمان می‌تواند به فیلم Bad Boys 3 کمپانی سونی و بعد از آن هم فیلم Bright 2 نتفلیکس برسد. اگر پیشرفت کارها با مشکل جدید روبه‌رو نشود، پس از آن هم فیلمبرداری Suicide Squad 2 برای اکران سال 2021 آغاز خواهد شد.

برنامه کاری ویل اسمیت به خاطر تاخیری که در پروسه ساخت فیلم Suicide Squad 2 ایجاد شده است خالی شده و فرصت مناسبی را برای حضور او در پروژه فیلم‌های Bad Boys For Life و Bright 2 فراهم کرده است. اسمیت در دو دهه اخیر یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های هالیوود محسوب می‌شود و شهرت او بیشتر به خاطر فیلم‌های بلاک‌ باستر او است. همانند فیلم بزرگ او در سال 1995، Bad Boys و به دنبال آن Independence Day سال 96 و فیلم Men In Black هم یک سال پس از آن. هرچند که او در اخیرا درگیر یک‌سری مسائل دراماتیک شده بود، اما در آینده‌ای نزدیک، بازهم شاهد چند بلاک‌ باستر دیگر از او خواهیم بود.

حضور بعدی ویل اسمیت در فیلم Aladdin و بعد از آن هم در Gemini Man ساخته انگ لی خواهد بود. باتوجه به اینکه کار او در این دو فیلم به اتمام رسیده است، اسمیت و استودیوهای مختلف در حال رقابت برای برنامه ریزی فیلم‌های بعدی هستند. کمپانی‌های سونی، برادران وارنر و نتفلیکس، هر سه فیلم‌های بزرگی را با حضور اسمیت در دست ساخت دارند و به نظر می‌رسد که ترتیب انتشار آنها به تازگی نهایی شده است.

باتوجه به به‌روزرسانی برنامه زمانبندی اکران فیلم‌های اسمیت که توسط وبسایت The GWW منتشر شده است، فیلم Bad Boys 3 در اولویت قرار دارد. کمپانی سونی برنامه ریزی کرده است که فیلم‌برداری قسمت سوم این فیلم را پس از سالها انتظار در ماه نوامبر آغاز کرده و تا مارس سال آینده تمام کند. پس از آن، اسمیت برای فیلم Bright 2 به کمپانی نتفلیکس می‌پیوندد که قرار است در همان ماه مارس سال آینده و در آلمان کلید بخورد. البته همه اینها به خاطر به تعویق افتادن پروسه تولید فیلم Suicide Squad 2 تا تاریخ احتمالی در اواخر سال 2019 ممکن شده است.

تعجبی ندارد که فیلم Bad Boys 3 فیلم بعدی اسمیت باشد. کمپانی سونی تاریخ اکران این فیلم را برای ژانویه 2020 تعیین کرده است. اسمیت با این فیلم، بار دیگر در کنار مارتین لارنس خواهد درخشید. همچنین اخباری که از معرفی بازیگران این فیلم منتشر شده بود، از اضافه شدن چند کاراکتر جدید خبر می‌دهد. این فیلم کارگردانی جدیدی را توسط عادل العربی (Adil El Arbi) و بلال فلاح (Bilall Fllah) تجربه خواهد کرد. شروع فیلم‌برداری فیلم از اواخر امسال، زمان خوبی را برای مهیا کردن به موقع فیلم به آنها می‌دهد.

Bad Boys

در این زمان، فیلم Bright 2 هم دستخوش تغییراتی می‌شود. دیوید آیر برای کارگردانی به فیلم بازخواهد گشت، اما برای نوشتن فیلمنامه، کمپانی نتفلیکس خواهان حضور نویسنده فیلم Beauty and the Beast است. جوئل ادگرتون هم برای بازی مجدد نقش مقابل اسمیت، ترکیبی که از نقاط قوت فیلم اول محسوب می‌شد، به این فیلم می‌پیوندد. فیلم اصلی Bright تقریبا یک سال پس از شروع فیلمبرداری راهی سینماها شد؛ بنابراین به نظر می‌رسد اکران این فیلم هم برای سال 2020 تنظیم شود.

تاخیر ایجاد شده در فیلم Suicide Squad 2 به خاطر این است که چندتن از عوامل این فیلم، باید فعالیت خود در کارهای دیگر را ادامه دهند. کارگردان گاوین اوکانر تا مدتی دیگر کار بر روی پروژه جدید خود را به همراه بن افلک آغاز خواهد کرد که او را برای مدتی از مشغول شدن به فیلم Suicide Squad 2 عقب می‌اندازد. همچنین از طرفی، حالا که قرار است والتر هامادا برنامه خود برای دنیای دی سی را پیاده کند، فیلمنامه کار هم قرار است بازنویسی شود. اگر پیشرفت کارها به خوبی انجام شود، فیلمبرداری این فیلم در اواخر سال آینده شروع شده و احتمالا در سال 2021 اکران می‌شود. در هر صورت، بالاخره موقعیت و آینده ویل اسمیت درحال سامان یافتن است و با شنیدن خبرهای خوبی از فیلم‌های Bad Boys For Life و Bright 2 همراه خواهد بود.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5