مایکروسافت حالت تاریک سرویس ایمیل Outlook.com را ارائه کرد
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:04 مرداد 1397، 09:30

مایکروسافت حالت تاریک سرویس ایمیل Outlook.com را ارائه کرد

مایکروسافت حالت تاریک را به سرویس ایمیل  Outlook.com اضافه کرد. این نسخه نسبت به ورژنی که در هالووین سال گذشته معرفی شد، اصلاح شده است و بیشتر ظاهر خاکستری در آن به چشم می‌خورد.

مایکروسافت امروز حالت تاریک را به سرویس ایمیل Outlook.com اضافه کرد. در اوایل ماه جاری مایکروسافت اعلام کرده بود که قرار است حالت تاریک را به نسخه تحت وب Outlook اضافه کند و قبلا نسخه موقتی این حالت را در هالووین سال گذشته نیز معرفی کرده بود. اما نسخه فعلی، دائمی بوده و به‌راحتی می‌توان از تنظیمات، آن را انتخاب کرد. درحال حاضر این حالت تاریک، تنها با تم پیش‌فرض آبی کار خواهد کرد. این نسخه نسبت به ورژنی که در هالووین سال گذشته معرفی شده بود، اصلاحات بسیاری یافته است و نسبت به قبلا که رنگ غالب تم، مشکی بود درحال حاضر بیشتر ظاهر خاکستری رنگ در آن به چشم می‌خورد.

حالت تاریک outlook.com

حالت تاریک Outlook.com، یکی از محبوب‌ترین ویژگی ‌هایی است که برای سرویس ایمیل مایکروسافت، تقاضا می‌شد. این شرکت اظهار می‌کند که نمونه اولیه هالووین این تم در ابتدا طراحی شد تا قبل از عرضه رسمی آن، رنگ‌ها و کدنویسی این ویژگی بارها بررسی و چک شود. درحال حاضر Outlook.com بیش از 400 میلیون کاربر فعال دارد و مایکروسافت به‌تازگی طراحی و ویژگی‌های جدیدی برای قسمت تقویم و مخاطبان این سرویس ایمیل را عرضه کرده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha