فراخوان جدید سامسونگ برای تعویض گوشی گلکسی نوت 7

فراخوان جدید سامسونگ برای تعویض گوشی گلکسی نوت 7
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر هنوز هم گلکسی نوت 7 دارید که منفجر نشده یا آتش نگرفته است می‌توانید آن را به سامسونگ بدهید و یک سامسونگ دیگر یا همه پول خودتان را پس بگیرید. اگر می‌توانید این کار را انجام دهید صبر کنید تا گلکسی نوت 9 عرضه شود.

سامسونگ گلکسی نوت 7، داستان طولانی و داغی داشت و دارد. گوشی هوشمندی که قرار بود روزی تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین فروش‌های شرکت سامسونگ شود، به صورت ناگهانی در روزهای نخست عرضه با شکایات و عودت‌های زیاد به شرکت مواجه شد. خرابی نوت 7، فقط از کار افتادن آن نبود، بلکه آتش گرفتن و در بعضی موارد انفجار نیز ضمیمه آن می‌شد. سامسونگ فراخوانی برای تعمیر گوشی و بازگرداندن دوباره آن به دست مشتریان خود اعلام کرد تا بتواند مشکلات را حل کند. اما داستان همین‌جا تمام نمی‌شود. یکی از همین دستگاه‌های دوباره تعمیر شده و به ظاهر ایمن، در جیب مسافری که سوار بر هواپیمای کلاس تجاری و آماده برخاستن بود، شروع به دود کردن می‌کند. صاحب این گوشی با پرتاب آن روی موکت هواپیما، خسارت‌های زیادی به کابین هواپیما نیز زد. بر اساس گزارش‌ها موکت هواپیما در اثر اشتعال گوشی سوراخ شد. تصور کنید اگر این اشتعال زمانی که هواپیما به هوا برخاسته باشد چه مشکلاتی می‌تواند به وجود آورد.

گلکسی نوت 7

سامسونگ دوباره فراخوان جدیدی داد و از صاحبان گوشی‌های گلکسی نوت 7 درخواست کرد که این گوشی را برای رفع مشکل دیگر به شرکت بازگردانند، اما عده‌ای گوشی دوستان این کار را نکردند و بی‌اعتنا به این مشکل به کار خود ادامه دادند. بر اساس آماری که از شرکت سامسونگ داده شده، حدود 96 درصد از گلکسی نوت 7 ها، تا ژانویه 2017 به شرکت بازگردانده و تعمیر شده‌اند. سامسونگ در آخرین اقدام خود یک به روز رسانی برای گلکسی نوت 7 منتشر کرد که از شارژ گوشی جلوگیری می‌کرد، این مشکل می‌توانست کاسه صبر هر کسی را لبریز کند. همه گوشی‌های گلکسی نوت 7 به شرکت سازنده عودت داده نشدند. همچنان در فرودگاه‌ها، همراه داشتن گلکسی نوت 7 و ورود آن به هواپیما به عنوان یک اخطار از بلندگوها و خدمه پرواز اعلام می‌شد. کسانی که دارای گوشی‌های گلکسی نوت 7 بودند نمی‌توانستند به این راحتی سوار هواپیما شوند. آخرین فراخوانی که سامسونگ در صفحه پشتیبانی از محصولات و حمایت از مشتری منتشر کرد با عنوان «خطر امنیتی» همراه بود. این خطر فقط گریبان گیر شما نبود و همه کسانی که اطراف شما بودند می‌توانست در حادثه آتش رفتن و انفجار گوشی آسیب ببینند.

گلکسی نوت 7

شبکه‌های مجازی، هر روز خبرهای مختلفی در مورد انفجارها و مشکلاتی که سامسونگ گلکسی نوت 7 هنوز هم دارد مواجه است. به تازگی در شبکه مجازی ردیت، کاربری عکسی از باتری گوشی خود منتشر کرده است که نشان می‌دهد باتری گوشی شروع به متورم شدن کرده است و گویا بمب ساعتی آماده انفجار است. البته در شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای موبایل، به مانند XDA روش‌هایی برای بازگرداندن گلکسی نوت 7 مرده به زندگی مورد بحث قرار گرفته است. اما چرا باید خودتان را در مخمصه بیندازید. اگر علاقه شدید به گلکسی نوت 7 دارید بهتر است که به جای مدل اصلی، مدل سامسونگ گلکسی نوت فن ادیشن (Samsung Galaxy Note Fan Edition) را خریداری کنید. این نسخه از بقایای گلکسی نوت 7 های فروش نکرده و بازگردانده شده به شرکت ساخته شده و دارای باتری با ظرفیت کمتر 3200 به جای 3500 میلی‌آمپر ساعتی است. همچنین پردازنده اسنپدراگون 821 به جای اسنپدارگون 820 در مدل جدید گلکسی نوت 7 مورد استفاده قرار گرفت.

گلکسی نوت 7

حالا در آستانه رونمایی از یک گلکسی نوت دیگر این بحث انفجارها داغ شده است. گلکسی نوت 8 سال گذشته عرضه شد و گلکسی نوت 9 تا دو هفته آینده معرفی خواهد شد. اگر هنوز هم سامسونگ گلکسی نوت 7 در جیبتان دارید و منفجر نشده است می‌توانید آن را به شرکت عودت دهید. سامسونگ در ماه آوریل (اردیبهشت) اعلام کرد که صاحبان گلکسی نوت 7 می‌توانند گوشی خود را به شرکت بدهند و یک سامسونگ دیگر بگیرند، یا می‌توانند مبلغ آن را دوباره پس بگیرند؛ اما وقت آن رسیده است که به آینده نگاه کنیم، نه به گذشته.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5