چگونه در آیفون برای رد تماس از پیام‌ های متنی سفارشی استفاده کنیم؟
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:09 مرداد 1397، 14:00

چگونه در آیفون برای رد تماس از پیام‌ های متنی سفارشی استفاده کنیم؟

اگر در موقعیتی هستید که امکان پاسخ دادن به تماس دریافتی خود را ندارید به‌سادگی می‌توان از پیام‌های متنی سفارشی که از قبل آن‌ها را تنظیم کرده‌اید برای رد کردن تماس استفاده کنید. در ادامه نحوه استفاده از این ویژگی در آیفون را با هم مرور خواهیم کرد.

ممکن است زمانی که در یک کنفراس یا جلسه کاری هستید، تماسی دریافت کنید که در عین حالیکه نمی‌توانید با گوشی صحبت کنید اما مایل باشید از طریق پیام به فردی که در پشت خط قرار گرفته بگویید که در چه موقعیتی هستید. شما می‌توانید با استفاده از ارسال پاسخ‌های سریع متنی، با رد کردن تماس، موقعیت خود را نیز به او گزارش دهید. با ما همراه باشید تا در ادامه نحوه استفاده از این پیامهای شخصی و سفارشی را در آیفون با هم بررسی کنیم.

چگونه در آیفون برای رد کردن تماس از پیام‌های متنی سفارشی استفاده کنیم؟

1- ابتدا به مسیر Settings > Phone > Respond with Text بروید.

2- شما می‌توانید در این قسمت سه پاسخ سفارشی تنظیم کنید. روی هر قسمت کلیک کرده و پاسخ موردنظر خود را در این قسمت تایپ کنید.

رد کردن تماس آیفون

از این پس هرگاه تماسی دریافت کردید که مایل نبودید به آن پاسخ دهید چند میانبر سریع خواهید داشت که برای فرد تماس‌گیرنده پیغام متنی خود را با استفاده از iMessage یا SMS ارسال کرده و موقعیت خود را به او گزارش دهید. همچنین در هنگام دریافت تماس، شما گزینه چهارمی نیز خواهید داشت که به شما این امکان را می‌دهد که به‌سادگی از طریق اپلیکیشن Messages گوشی، پیغام خود را تایپ کرده و به‌عنوان پاسخ برای فرد تماس گیرنده ارسال کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha