نسخه اندروید اپلیکیشن جیمیل به ویژگی زمان‌ بندی ایمیل‌ مجهز می‌ شود

اخیرا کدی در یکی از نسخه‌های جیمیل مشاهده شده که نشان می‌دهد به‌زودی ویژگی «زمان بندی کردن ایمیل» برای کاربران اندرویدی، به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

سرویس جیمیل گوگل، تاکنون ویژگی‌های زیادی را برای کاربران خود ارائه کرده است که از میان آنها می‌توان به ویژگی ارسال پاسخ خودکار، اشاره کرد. با این حال ویژگی دیگری نیز وجود دارد که مطمئنا پس از انتشار، کاربران بسیاری از آن استفاده کرده و قدردان گوگل خواهند بود. این ویژگی «زمان‌بندی کردن ایمیل» نام دارد که کاربر قادر خواهد بود تعیین کند ایمیل موردنظر در چه تاریخ و ساعتی برای گیرنده ارسال شود.

به‌تازگی منبع خبری Android Police در نسخه جی‌میل v8.7.15 APK کدی را مشاهده کردند که مربوط به زمان‌بندی کردن ایمیل است و احتمالا این ویژگی به زودی به نسخه اندروید اپلیکیشن جیمیل اضافه خواهد شد.

درحالی‌که هم اکنون روش‌های متعددی برای زمان‌بندی کردن ایمیل‌ها وجود دارد اما اگر این ویژگی به جی‌میل اضافه شود، این کار بسیار آسان‌تر خواهد شد. با زمان‌بندی کردن یک ایمیل مهم برای ارسال در یک تاریخ و ساعت دیگر، کاربر می‌تواند پس از بازگشت از تعطیلات یا در ابتدای یک هفته کاری، این ایمیل را در بالای صندوق ورودی خود مشاهده کند.

هنوز مشخص نیست که گوگل قصد دارد این ویژگی را تنها در نسخه اپلیکیشن موبایل جیمیل ارائه کند یا نه اما تصور می‌شود که این کمپانی تصمیم دارد در هر دو پلتفرم موبایل و دسکتاپ از این ویژگی پشتیبانی کند.

همچنین نمی‌توان به طور دقیق گفت که این ویژگی در چه تاریخی منتشر خواهد شد اما به نظر می‌رسد که هرچه زودتر ارائه شود. با استفاده از این ویژگی کاربر قادر خواهد بود ایمیل‌های خود را زمان‌بندی کرده و به مخاطبان خود این آگاهی را بدهد که در حال حاضر در سفر است و یا از مرخصی بازگشته است. همچنین قادر خواهد بود که ایمیل‌های خود را با استفاده از ساعت جهانی برای افراد مختلف در سراسر جهان، با توجه به ساعت آنها زمان‌بندی کند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha