سازندگان Hobbs and Shaw به دنبال بازیگری جدید برای ایفای نقش دختر هابز هستند

سازندگان Hobbs and Shaw به دنبال بازیگری جدید برای ایفای نقش دختر هابز هستند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سازندگان Hobbs and Shaw که دنباله‌ای غیر مستقیم بر سری محبوب Fast & Furious است به دنبال استفاده از بازیگر جدیدی برای نقش دختر هابز هستند. کادر بازیگری این فیلم رفته رفته کامل‌تر می‌شود.

سازندگان دنباله غیر مستقیم سری  Fast & Furious که Hobbs and Shaw نام دارد، به دنبال بازیگری برای ایفای نقش دختر جوان هابز هستند. با وجود اینکه هابز (با بازی دواین جانسون) از قسمت پنجم این مجموعه به آن پیوسته است، اما حالا تصور این مجموعه بدون او بسیار دشوار است. در Fast 5 این شخصیت به عنوان یک مامور فدرال سخت‌کوش که می‌خواست «دام» و افرادش را دستگیر کند معرفی شد. در نهایت او به یکی از اعضای دائمی خانواده Fast بدل شد.

علاوه بر این سری Fast & Furious مسیر حرفه‌ای جانسون را جانی تازه داد و او از سال 2011 تا کنون به یکی از بزرگترین ستارگان دنیای سینما بدل شده است. با توجه به محبوبیت هابز در این مجموعه فیلم‌ها و همچنین موفقیت بزرگی که جانسون بیرون از سری  Fast & Furious بدست آورده، چندان دور از ذهن نبود که ساخت فیلمی مختص کاراکتر او چراغ سبز بگیرد. در کنار جانسون، جیسون استاتهام نیز حضور خواهد داشت. این دو در کنار یکدیگر در قسمت هشتم سری Fast & Furious رابطه جالبی داشتند و حال به عنوان کاراکترهای اصلی Hobbs and Shaw قرار است به مصاف خطر جدیدی بروند.

درست همانند دیگر فیلم‌های سری Fast & Furious، به نظر می‌رسد خانواده یکی از مضامین اساسی Hobbs and Shaw خواهد بود. سامانتا، دختر هابز، قرار است همچون دو فیلم آخر این سری، در این فیلم نیز حضور داشته باشد. پیشتر ایفای این نقش را ادن استرلا بر عهده داشت. اما بنا به گفته Omega underground، تیم سازنده این فیلم به دنبال بازیگری جدید برای نقش او است. ویدیوهایی که از تست‌های بازیگری به دست آمده، اطلاعاتی نیز درباره داستان فیلم ارائه می‌دهند. آنطور که به نظر می‌رسد هابز در فیلم چندان تمایلی ندارد درباره دیگر اعضای خانواده‌اش با سامانتا صحبتی داشته باشد. هر چند در نهایت در فیلم حضور خواهند یافت.

Hobbs and Shaw

ونسا کربی (از بازیگران فیلم Mission: Impossible – Fallout) قرار است در نقش خواهر دکارد شاو، با بازی جیسن استاتهام، بازی کند. او نیز همچون برادرش یکی از مامورین MI-5 است. با اینکه هنوز لیست بازیگران رسماً تایید نشده است، اما به نظر می‌رسد هلن میرن (در نقش مگدالن، مادر شاو) و لوک ایوانز (در نقش اوون برادر شاو) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

در حالی که سری اصلی Fast & Furious قرار است با قسمت دهم این مجموعه به پایان برسد، طبیعی است که استودیوی سازنده بخواهد از کاراکترهای مختلف این مجموعه فیلم‌های مستقلی بسازد. همچنین درگیری‌ای نیز میان وین دیزل و جانسون روی داده و مشخص نیست جانسون در آخرین قسمت سری اصلی حضور خواهد داشت یا نه. Hobbs and Shaw دارد به خوبی شکل می‌گیرد. کارگردانی این فیلم را دیوید لیتچ (کارگردان Deadpool 2) بر عهده دارد که یکی از بهترین کارگردانان حال حاضر فیلم‌های اکشن است. ادریس البا نیز به تازگی برای نقش منفی این فیلم وارد مذاکره شده است.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood