فیلم Avengers 4 ممکن است زودتر از آنچه انتظار می رفت اکران شود

فیلم Avengers 4 ممکن است زودتر از آنچه انتظار می رفت اکران شود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت مارول، احتمالا سیاست مشابهی را در راستای جلو انداختن تاریخ اکران فیلم Avengers 4 همانند فیلم Avengers: Infinity War در پیش می­‌گیرد. شخصیت هایی مثل Ant-Man و Captain Marvel نیز به فیلم پیوسته‌­اند.

با توجه به اینکه فیلم Ant-Man and the Wasp مدتی قبل منتشر شد، فیلم‌­های شرکت مارول برای سال 2018 به پایان رسید. اکنون می‌­توانیم توجه خود را معطوف به برنامه‌های این شرکت برای سال آینده کنیم. اول از همه، فیلم Captain Marvel با به صحنه کشیدن فضای دهه نود، و بعد از آن هم فاز سوم دنیای سینمایی مارول با Avengers 4 خاتمه می‌یابد. از زمانی که ساخت فیلم Avengers 4 در سال 2014 اعلام شده بود، برنامه زمانی برای انتشار این فیلم مربوط به تاریخ سوم ماه می سال 2019 (13 اردیبهشت 1398) بود. اما اطلاعات جدید حاکی از آن است این تاریخ به ماه فروردین (همانند زمان اکران Avengers: Infinity War) منتقل شده است.

در اوایل ماه مارس امسال، شرکت مارول با جلو انداختن تاریخ اکران فیلم Avengers: Infinity War از چهارم ماه می به بیست و هفتم آوریل، یعنی یک هفته زودتر، طرفداران خود را غافل­گیر نمود. با توجه به گزارش فصلی 10Q شرکت IMAX مبنی بر زمان‌بندی جدید فیلم Avengers 4 برای آوریل 2019، که از طریق سایت Seeking Alpha منتشر شده است، به نظر می­‌رسد که استودیو مارول قصد دارد مجددا رویه مشابهی را پیش گیرد. البته هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است، اما می­‌توان حدس زد که مشابه فیلم Avengers: Infinity War، روز اکران فیلم در اواخر ماه، مثلا بیست و ششم باشد. جلو انداختن تاریخ اکران می­تواند مزیتی را برای رقابت با سایر فیلم­‌های جنجالی برنامه‌ریزی شده برای تابستان، برای Avengers 4 و شرکت مارول به همراه داشته باشد. بر فرض صحت این اخبار مبنی بر اکران فیلم در ماه آوریل، فارغ از روز دقیق آن، فاصله زمانی بین اکران فیلم‌های Captain Marvel و Avengers 4، کمتر از دو ماه خواهد بود.

البته فعلا تاریخ اکران رسمی فیلم Avengers 4 مربوط به همان سوم ماه می می­‌باشد، اما به هرحال، چه این تاریخ تغییر نکند، چه به ماه آوریل منتقل شود و یا حتی به ژانویه، در هر صورت می­‌توان مطمئن بود که قرار است مبلغی غیر منطقی را از آن خود کند. همانند فیلم Avengers: Infinity War، این فیلم به طرزی اغراق آمیزی، همواره از فیلم‌های جنجالی و رکورد شکن تابستانی بوده است. همچنین با توجه به پایانی که برای فیلم Avengers: Infinity War رقم خورده بود، مطمئنا بسیاری از مردم مشتاق­ هستند تا ببینند که داستان به کجا ختم خواهد شد. فیلم Avengers: Infinity War توانست فروشی معادل دو میلیارد دلار را در سرتاسر دنیا تجربه کند. پس جای هیچ تعجبی نیست، اگر فیلم Avengers 4 نیز به مبلغی مشابه دست پیدا کرده و یا حتی از آن هم کمی پیشی بگیرد.

کلام آخر

با وجود اینکه کمتر از یک سال به تاریخ اکران فیلم باقی مانده است، استودیو مارول تاکنون هیچ جزئیاتی درباره داستان فیلم را افشا نکرده است. البته طبق معمول، گمانه زنی‌های زیادی پیرامون موضوع صورت گرفته است. در پایان فیلم Avengers: Infinity war، تانوس به کمک قدرت شش سنگ ابدیت و دستکش خود، موفق به نابودی نیمی از حیات دنیا شد. تاکنون، حضور بیشتر بازیگران فیلم Avengers: Infinity War در نقش خود تایید شده است. ضمن اینکه شخصیت‌های Ant-Man ،Wasp، Hawkeye و Captain Marvel نیز قرار است به گروه بپیوندند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5