فیلم Minecraft به خاطر جدایی نویسنده – کارگردانش به تاخیر افتاد
ارسال شده در:15 مرداد 1397، 17:00

فیلم Minecraft به خاطر جدایی نویسنده – کارگردانش به تاخیر افتاد

فیلم ماینکرفت (Minecraft) به دلیل رفتن راب مک الهنی، کارگردان و یکی از نویسندگان این فیلم، به تاریخ اکران خود در ماه می سال 2019 نخواهد رسید. با رفتن مک الهنی، این فیلم تاکنون سه کارگردان عوض کرده و در حال حاضر برادران نی مسئولیت ساخت آن را به عهده دارند.

طبق گزارش خبرگزاری The Wrap، به دلیل اینکه کارگردان و یکی از نویسندگان فیلم Minecraft یعنی راب مک الهنی پروسه ساخت آن را رها کرده، این فیلم دیگر به تاریخ اکران اولیه خود در ماه می سال 2019 نخواهد رسید.

طبق اعلام راب مک الهنی به The Wrap، او پروسه ساخت این فیلم را رها کرده است. همچنین گزارش شده که آرون و آدام نی (که در حال کار روی اقتباسی از فیلم Masters of the Universe نیز هستند) برای نوشتن یک متن جدید و تهیه کنندگی فیلم Minecraft، به روی کار آمده‌اند. این موضوع بدان معناست که متن مک الهنی، که آن را با جیسون فوکس (نویسنده فیلم Wonder Woman) برای Minecraft نوشته بود، کنار گذاشته می‌شود.

با روی کار آمدن برادران نی، تعداد تهیه‌کنندگان این فیلم از زمان شروع پروسه ساخت تاکنون، به سه نفر رسیده است. شاون لوی، تهیه کننده اصلی فیلم Minecraft، به دلیل اختلافاتی که با شرکت برادران وارنر در نحوه ساخت این فیلم داشت نیز در سال 2014 پروسه ساخت آن را رها کرده بود.

شرکت برادران وارنر تاریخ احتمالی اکران این فیلم را اواسط سال 2016 برنامه‌ریزی کرده بود. همچنین شایعه شده بود که استیو کرل، صداپیشگی نقش اصلی این فیلم (شخصیت اصلی نیز استیو نام داشت) را بر عهده خواهد داشت اما این خبر هنوز تایید نشده است.

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha