اپلیکیشن دوربین گوگل برای برخی از کروم‌ بوک‌ ها عرضه خواهد شد
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:15 مرداد 1397، 21:30

اپلیکیشن دوربین گوگل برای برخی از کروم‌ بوک‌ ها عرضه خواهد شد

گوگل قصد دارد اپلیکیشن دوربین خود را به سیستم عامل کروم نیز اضافه کند. به‌نظر می‌رسد که این اپلیکیشن در کروم‌ بوک‌ هایی که قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی را نیز دارند، عرضه خواهد شد.

اپلیکیشن دوربینی (Camera) که گوگل در گوشی‌های پیکسل خود به‌کار برده است، یکی از بهترین اقدامات این کمپانی محسوب می‌شود و به‌نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد این اپلیکیشن را به سیستم عامل کروم نیز اضافه کند. اخیرا این اپلیکیشن در کانال توسعه‌دهنده نرم‌افزار پیکسل‌ بوک مشاهده شده و به‌نظر می‌رسد که در دیگر کروم‌ بوک‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

پیکسل‌ بوک

این اپلیکیشن سبب می‌شود که قابلیت عکس‌برداری در دستگاه‌هایی که از سیستم‌عامل کروم پشتیبانی می‌کنند، بهبود یافته و حتی ویژگی‌های جالبی نظیر ضبط ویدیو در حالت اسلوموشن و قابلیت استفاده از حالت گوگل لنز هوشمند نیز به این دستگاه‌ها اضافه شود.

درحال حاضر احتمالا تمایل ندارید که عکس‌های خود را با لپ‌تاپتان بگیرید اما از آنجا که در اکثر تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌هایی که به تبلت نیز تبدیل می‌شوند (2 در 1) از سیستم عامل کروم استفاده می‌شود، وجود یک اپلیکیشن دوربین مناسب می‌تواند بسیار کارآمد و باارزش باشد. تقریبا اکثر کروم‌بوک‌ها در حال حاضر از اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز پشتیبانی می‌کنند که این می‌تواند دلیل دیگری برای عرضه اپلیکیشن دوربین گوگل نیز باشد.

 

با اپلیکیشن جدید، عکس‌های بهتری بگیرید

پیکسل بوک گوگل

اپلیکیشن جدید دوربین گوگل از عکس‌های HDR، حالت پرتره و عکس‌های متحرک پشتیبانی می‌کند. البته این نکته که آیا همه این ویژگی‌ها در این اپلیکیشن دیده خواهد شد یا خیر، هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست اما به جرات می‌توان گفت که کیفیت عکس‌های گرفته شده با آن یقینا بهتر خواهد بود.

براساس ارزیابی و بررسی کد سیستم عامل کروم، به‌نظر می‌رسد که اپلیکیشن جدید دوربین گوگل در همه کروم‌بوک‌هایی که از اپلیکیشن‌های اندروید پشتیبانی می‌کنند، به‌کار گرفته خواهد شد. اما گوگل هنوز درباره تاریخ عرضه رسمی این اپلیکیشن در کروم‌بوک‌ها اظهارنظری نکرده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha