بازیگر سوپرمن می خواهد نقش گرالت را در سریال The Witcher بازی کند

هنری کویل، بازیگر نقش سوپرمن، به بازی در نقش شخصیت «گرالت» در سریال The Witcher ابراز علاقه کرده است. هنری کویل بازی The Witcher 3 را به‌تازگی دوباره تمام کرده و اطلاعات زیادی از شخصیت گرالت دارد که می‌تواند به او در به تصویر کشیدن هر چه بهتر این شخصیت کمک کند.

بدون شک، طرفداران مجموعه بازی‌های The Witcher مشتاقانه منتظر سریال تلویزیونی شبکه نتفلیکس هستند که اقتباسی از مجموعه بازی‌های اکشن نقش‌آفرینی شرکت سی دی پراجکت رد است. البته مدیر تولید این سریال، لورن اشمیت هیسریش، اخیرا اعلام کرده که سریال تلویزیونی The Witcher تا نزدیکی سال 2020 به نمایش در نخواهد آمد و بنابراین طرفداران این سریال باید کمی بیشتر برای نمایش آن منتظر بمانند. در حالی که تهیه‌کنندگان سریال The Witcher مشغول کنار هم قرار دادن بخش‌های مختلف آن هستند، بازیگر شخصیت سوپرمن، هنری کویل، تصمیم گرفته که شانس خود را برای بازی کردن نقش شخصیت «گرالت از ریویا» در این سریال امتحان کند.

طی مصاحبه‌ای با وبسایت IGN در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به فیلم Mission Impossible: Fallout، بازیگر نقش سوپرمن با بیان این موضوع که به تازگی بازی The Witcher 3 را دوباره تمام کرده است، علاقه خود را به پوشیدن زره گرگ سفید ابراز کرده و خیلی دوست دارد که نقش این شخصیت را در سریال اقتباس شده از بازی The Witcher بازی کند. با توجه به اینکه کویل رمان‌های این مجموعه را فوق‌العاده خطاب کرده است، به نظر می‌رسد که این بازیگر نه‌تنها یکی از طرفداران دو آتشه بازی‌های شرکت سی دی پروجکت رد است، بلکه از هنر و ادبیات الهام‌بخش مجموعه بازی‌های The Witcher که برای پلتفرم‌های مختلف ارائه شده است نیز لذت می‌برد.

در حال حاضر، هیچ اعلامیه‌ای از طرف طراحان سریال تلویزیونی The Witcher مبنی بر اینکه آن‌ها به چه کسی برای پذیرش نقش گرالت در سریال آینده شبکه نتفلیکس فکر می‌کنند، منتشر نشده است، اما نکته قابل توجه اینجاست که کویل تنها بازیگری نیست که به شرکت در پروژه این فیلم ابراز علاقه کرده است. همانطور که طرفداران The Witcher مطلع هستند، مارک همیل بازیگر مجموعه فیلم‌های Star Wars گفته است که به بازی کردن در نقش وسمیر، مربی گرگ سفید (گرالت) علاقه‌مند است. اگرچه به نظر نمی‌رسد که همیل به اندازه کویل با این مجموعه نقش‌آفرینی فانتزی آشنایی داشته باشد ولی به هر حال تصور اینکه بازیگران شخصیت‌های لوک اسکایواکر و سوپرمن در یک مجموعه کنار یکدیگر قرار بگیرند جالب به نظر می‌رسد.

The Witcher

با در نظر گرفتن همه این موارد، ممکن است که برخی از طرفداران با کویل به عنوان کاندیدای نخست نقش شخصیت گرالت موافق نباشند اما ظاهرا با توجه به وسعت اطلاعاتی که او از بازی The Witcher و شخصیت گرالت دارد، می‌تواند گزینه مناسبی برای بازی کردن در نقش این شخصیت باشد. همچنین کسانی که مطلع نیستند باید بدانند که بازیگر شخصیت سوپرمن، به عنوان یک گیمر نیز شناخته شده است که این انگیزه را به او می‌دهد تا شخصیت گرالت را تا حد امکان مشابه شخصیت او در بازی به تصویر بکشد. هنوز تاریخ پخش مشخصی برای سریال The Witcher توسط شبکه نتفلیکس اعلام نشده است.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha