پاتریک استوارت در سریال جدید Star Trek نقش آفرینی می کند

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پاتریک استوارت از حضور دوباره خود در یکی از سریال‌های جدید Star Trek خبر داده است. او ایفاگر نقش بسیار محبوب کاپیتان جان-لوک پیکارد در فیلم‌ها و سریال‌های این فرنچایز بوده است.

بعد از اینکه در اوایل تابستان امسال اعلام شد که 4 سریال جدید Star Trek (پیشتازان فضا) برای CBS All Access ساخته می‌شود، گزارش‌هایی نیز مبنی بر بازگشت احتمالی یکی از ستارگان مجموعه‌های پیشتازان فضا به دنیای Star Trek و ماجراهای «فدراسیون سیارات» منتشر شد. این شخص کسی نبود جز «سر پاتریک استوارت» که سال‌ها پیش نقش کاپیتان جان-لوک پیکارد را در سریال Star Trek: The Next Generation بازی کرده است. حالا در گردهمایی سالانه Star Trek این مساله توسط خود او تایید شده است.

کاپیتان پیکارد در Star Trek TNG

در مراسم امسال لاس وگاس، استوارت با اعلام رسمی‌ بازگشت جان-لوک پیکارد به مجموعه Star Trek طرفداران را سورپرایز کرد. او در یکی از سریال‌های جدید استارترک که هنوز عنوان آن مشخص نیست و برای سرویس CBS All Access ساخته می‌شود حضور خواهد داشت. براساس توییت حساب رسمی‌ Star Trek، «این سریال، داستان فصل جدیدی از زندگی پیکارد را روایت خواهد کرد.» همچنین اشاره شده است که این سریال به 20 سال بعد از رویدادهای فیلم Star Trek: Nemesis می‌پردازد که به نظر منطقی می‌آید.

من مشتاقانه منتظر کار با تیم خلاق سریال هستم و مجدانه تلاش خواهم کرد که داستانی تازه، غیرمنتظره و اصیل را به تلویزیون بیاورم. این یک اتفاق غیرمنتظره اما لذت‌بخش است که خود را برای بازگشت به نقش جان-لوک پیکارد و کشف ابعاد جدید شخصیت او، هیجان‌زده و پرانرژی می‌بینم.

– بخش‌هایی از توییت استوارت هم‌زمان با مراسم لاس وگاس

در اواخر خرداد ماه امسال، خبرهایی مبنی بر اینکه 4 سریال جدید Star Trek توسط شبکه CBS در دست تهیه است منتشر شد. پیش از آن، سرویس CBS All Access این شبکه در اواخر سال 2017 یک سریال از این فرنچایز با عنوان Star Trek: Discovery را پخش کرده بود. الکس کورتزمن که در ساخت چند فیلم سینمایی Star Trek مربوط به خط زمانی کلوین، چندین فیلم از مجموعه فیلم‌های Transformers و اخیرا نسخه جدیدی از فیلم Mummy نقش داشته است، بر همه سریال‌های Star Trek که مراحل تولید را پشت سر می‌گذارند نظارت می‌کند. او همچنین به عنوان مدیر تولید فصل دوم سریال Discovery (که شاهد بازگشت اسپاک خواهد بود) انجام وظیفه می‌کند. همچنین قرار است یک اسپین آف از سریال Discovery به نام Short Treks تا پیش از پخش فصل دوم آن تولید شود که آن را هم الکس کورتزمن رهبری می‌کند.

برخی دیگر از افرادی که به الکس کورتزمن در ساخت سریال مرتبط با پیکارد ملحق می‌شوند، جیمز داف (از سازندگان سریال Major Crimes و تهیه کننده جدید سریال Discovery)، تهیه کننده اجرایی سابق Discovery آکیوا گلدزمن، نویسنده Discovery کریستین بیر، و نویسنده و فیلمنامه نویس تحسین شده مایکل چابون خواهند بود.

در مراسم لاس وگاس، پاتریک استوارت از ابتدا اذعان کرد که فکر می‌کرده دوران حضورش به عنوان بازیگر در Star Trek، برای همیشه پایان یافته است. اما پس از تماشای دوباره سریال Star Trek: The Next Generation حس کرده که باید حتما برای حضور دوباره در Star Trek نام نویسی کند.

جان-لوک پیکارد ممکن است دیگر کاپیتان نباشد. ممکن است با توجه به تجربیاتش تغییر کرده باشد. هنوز چیزی از متن فیلمنامه به دست ما نرسیده است. در حال حاضر تنها درباره داستان صحبت‌های کلی انجام می‌دهیم. این سریال چیزی بسیار متفاوت خواهد بود، اما با همان عشق همراه خواهد بود.

–  پاتریک استوارت در مراسم لاس وگاس

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021