اولیویا کوک برای قسمت‌ های بعدی Ready Player One قرداد بسته است

اولیویا کوک برای قسمت‌ های بعدی Ready Player One قرداد بسته است
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اولیویا کوک بیان کرد که قرارداد او برای فیلم Ready Player One بلند مدت و برای مجموعه‌ای از فیلم‌ها است، اما هنوز خبری از قسمت بعدی فیلم نشنیده است.

آیا بازی تمام شده یا بازهم قرار است بازی کنیم؟ این سوال آنهایی است که دوست دارند دنباله‌ای از یکی از بلاک باسترهای امسال یعنی فیلم Ready Player One را شاهد باشند. بازگشت استیون اسپیلبرگ برای ساختن این فیلم، نظرات بسیار مثبتی را در کنار موفقیت قابل توجه در باکس آفیس رقم زد. حالا به نظر می‌رسد که قرار است قسمت بعدی این فیلم نیز ساخته شود تا جست‌وجوهایی جدید در دنیای بی انتهای OASIS را به تصویر بکشد. هرچند که این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. با این وجود اگر بخواهیم بار دیگر دکمه شروع بازی را فشاردهیم، Art3mis برای بازگشت آماده است، چراکه بازیگر این نقش، اولیویا کوک بیان کرد:

من برای این فیلم قراردادی بلند مدت را امضا کردم؛ بنابراین قرارداد من شامل حضور در فیم‌های آینده هم می‌شود، اما واقعا نمی‌دانم که آیا قسمت بعدی درکار خواهد بود یا نه. من هنوز خبری نشنیده‌ام؛ باید منتظر ماند و دید چه می‌شود.

به نظر می‌رسد که آگاهی اولیویا کوک از ساخته شدن قسمت بعدی فیلم Ready Player One بیش‌تر از ما نیست. البته اینکه او هنوز چزی دراین باره نشنیده است دلیل براین نیست چنین اتفاقی نخواهد افتاد. از طرفی، آن طور که اولیویا کوک در صحبتی با وبسایت Digital Spy از قرارداد بلند مدت سخن گفته است، به نظر می‌رسد که در آینده نه تنها شاهد قسمت بعدی، بلکه قسمت‌های بعدی بیشتری خواهیم بود. با ساخته شدن دنباله این فیلم، Art3mis و سامانتا بار دیگر بازمی‌گردند.

در دنیای فیلم‌های چند قسمتی و فرنچایزها، منطقی است که قرارداد اولیویا کوک برای مجموعه‌ای از فیلم‌ها باشد که اگر شرایط برای ساخت قسمتی دیگر مهیا شد، از بابت بازیگر نگرانی وجود نداشته باشد. قرارداد فلیسیتی جونز برای فیلم Rogue One: A Star Wars Story نیز به همین صورت بود؛ اما با توجه به اینکه ماجرای فیلم درحال پایان یافتن است، بازگشت او بعید به نظر می‌رسد. به هرحال اگر اولیویا کوک برای چند فیلم قرارداد بسته است، می‌توان برای بازیگران دیگر این فیلم (حداقل تای شرایدن) هم وضعیت مشابهی را متصور شد.

فیلم ready player one

اولیویا کوک همچنین اشاره کرد که برای رمان Ready Player One هنوز دنباله‌ای درنظر گرفته نشده است و گمان کرد که شاید قسمت بعدی فیلم باید منتظر نوشتن شدن دنبال رمان باشد. هرچند که درحال حاضر این رمان دنباله‌ای ندارد، اما نویسنده آن ارنست کلاین، از کار بر روی یک رمان دوم خبر داده است. پایان فیلم Ready Player One به نحوی رقم می‌خورد که دریچه‌های خوبی را برای الهام دادن به نویسنده و سازندگان برای قسمت بعدی به روی آنها باز می‌کند.

البته عامل اصلی تصمیم گیری برای ساختن ادامه کار، مانند اغلب اوقات پول است. در نزدیکی زمان انتشار فیلم، مشخص شد که به خاطر یک کمپین بازاریابی برای این فیلم، هزینه‌های آن از بودجه 175 میلیون دلاری خود بسیار فراتر رفته است؛ طوری که با فروش بین 420 تا 500 میلیون دلار، تنها هزینه‌هایی که صورت گرفته است حاصل می‌شود. فیلم Ready Player One در سطح بومی مبلغ قابل قبول 137 میلیون دلار را کسب کرد، اما بیش از سه چهارم از باکس آفیس نهایی آن مربوط به فروش خارجی است که چیزی در حدود 445 میلیون دلار می‌شود. روی هم رفته، فروش این فیلم به مبلغی بیش از 582 میلیون دلار می‌رسد. حالا باید دید که این درامد در مقابل هزینه تقریبا 500 دلاری فیلم، سازندگان را برای ساخت قسمت بعدی فیلم قانع می‌کند یا نه.

باتوجه به موفقیت خارجی فیلم Ready Player One و این حقیقت که قسمت دوم یک فیلم، دیگر یک بلاک باستر به حساب نیامده و بخشی از یک فرنچایز موجود و شناخته شده است، به نظر می‌رسد که فروش قسمت بعدی نیز بتواند بار دیگر درسطح خارجی موفق باشد. اما در حال حاضر باید منتظر ماند و دید که آیا ساختن قسمت بعدی به تایید می‌رسد یا نه، و اگر رسید، چه زمان می‌توان شاهد آن بود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood