بازی Cyberpunk 2077 هم‌ اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است

کمپانی CD Projekt Red، اعلام کرد که بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 از ابتدا تا انتها قابل بازی شده و به نقطه عطفی در تکاملش رسیده است. برای جزئیات این خبر با این مطلب همراه باشید.

همان‌طور که کمپانی سی‌دی پراجکت رِد (CD Projekt Red) اخیرا به طرفداران یاد‌آوری کرد، بازی Cyberpunk 2077 قرار است یک بازی عظیم باشد؛ این کمپانی بازی‌سازی لهستانی، پیشتر اعلام کرده بود که بازی سایبرپانک 2077، همانند بازی The Witcher 3 دارای کوئست‌ها و مراحلی پیچیده و طولانی خواهد بود. با توجه به توصیفاتی که سی‌دی پراجکت رد از این بازی و عظمت آن کرده بود، بسیاری از ما انتظار داشتیم که این بازی هنوز در مراحل میانه ساخت باشد؛ اما این کمپانی امروز اعلام کرد که پروژه ساخت بازی Cyberpunk 2077 به نقطه عطف دیگری رسیده و این بازی هم‌اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی کردن است.

این موضوع در نمایشگاه گیمزکام توسط سازندگان این بازی مطرح شد؛ تهیه کننده بازی Cyberpunk 2077 آقای ریچارد بورزیموفسکی (Richard Borzymowski) اعلام کرد با اینکه این بازی در استودیوی سی‌دی پراجکت رد، قابل بازی کردن است، اما هنوز تا کامل شدن راه زیادی را در پیش دارد. طبق گفته آقای تهیه کننده، عدم حضور پارامترهای مناسب برای عرضه این بازی هنوز کاملا مشهود است، این بازی هنوز زیر ذره‌بین آزمایش نرفته و باگ‌های آن نیز گرفته نشده است، اما مراحل داستانی این بازی کامل شده‌اند که این موضوع نقطه عطف بزرگی در پروژه ساخت این بازی به حساب می‌آید.

برای آنهایی که نمی‌دانند باید بگوییم که بازی Cyberpunk 2077 شش سال است که در دست ساخت است، بنابراین قابل بازی شدن آن از ابتدا تا انتها، نقطه عطف بزرگی برای کمپانی سی‌دی پراجکت رد به حساب می‌آید. متاسفانه با اینکه این بازی به چنین مرحله‌ای از ساخت رسیده، هنوز مشخص نیست که چه زمانی و چه سالی قرار است برای عموم عرضه شود. در واقع، سازندگان این بازی پیشتر بیان کرده بودند که این بازی در نسل کنونی صنعت بازی‌های ویدیویی، برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی (البته رایانه‌های شخصی نسل ندارند!) عرضه خواهد شد، اما با این حال هنوز هیچ بیانیه رسمی درمورد تاریخ دقیق عرضه این بازی اظهار نشده است.

Cyberpunk 2077

با اینکه بنظر می‌آید که کمپانی سی‌دی پراجکت رد دارد بطور مداوم در پروژه ساخت بازی سایبرپانک 2077 تلاش و پیشرفت می‌کند، اما این موضوع صبر را بر چشم‌انتظاران این بازی و طرفداران این کمپانی آسان‌تر نمی‌سازد. اگر شانس بیاوریم پروژه ساخت این بازی بزودی به مراحل پایانی خود خواهد رسید و زودتر از سال 2077 واقعی عرضه خواهد شد!

بازی Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ عرضه رسمی‌ ندارد، اما انتظار می‌رود که این بازی طی دو سال آینده برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. برای اخبار بیشتر از این بازی بشدت مورد انتظار، با پلازامگ همراه بمانید؛ همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha