Battle for Azeroth سریعترین فروش را میان بسته های الحاقی بلیزارد داشته است
عرفان فرهادی
نویسنده:عرفان فرهادی
ارسال شده در:03 شهریور 1397، 11:00

Battle for Azeroth سریعترین فروش را میان بسته های الحاقی بلیزارد داشته است

بسته الحاقی جدید بازی World of Warcraft که Battle for Azeroth نام دارد، سریعترین میزان فروش را در میان تمام بسته‌های الحاقی که کمپانی بلیزارد تاکنون عرضه کرده را دارد. همچنین این بسته الحاقی به یکی از سریعترین فروش‌ها میان عناوین PC نیز دست یافته است.

جدیدترین بسته الحاقی بازی World of Warcraft که Battle for Azeroth نام دارد از روز 14 اگوست (۲۳ مرداد) تا امروز بیش از 3.4 میلیون نسخه فروش داشته است. این میزان فروش، رکورد سرعت فروش را میان بسته‌های الحاقی که کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) تاکنون عرضه کرده است را شکسته است.

World of Warcraft Battle for Azeroth

این بسته الحاقی در روز اول‌ عرضه‌اش نیز رکورد فروش جدیدی را به ثبت رساند و طبق گفته کمپانی بلیزارد به یکی از سریعترین فروش‌ها میان بازی‌های ویدیویی پلتفرم رایانه‌های شخصی دست یافت.

بسته الحاقی «جنگ برای آزِراث» یا «Battle for Azeroth»، هفتمین بسته الحاقی کامل برای بازی World of Warcraft است و میزان زیادی ویژگی‌های جدید را برای این بازی ارائه می‌دهد؛ این بسته الحاقی حد نهایی لِوِل‌ها را از 110 به 120 افزایش می‌دهد و همچنین با عرضه این بسته الحاقی دو قاره جدید با نام‌های «کول تیراس» (Kul Tiras) و «زاندالار» (Zandalar) به دنیای عظیم بازی World of Warcraft افزوده شدند؛ علاوه بر این‌ها، چند Warfront (خط مقدم) جدید، چند جزیره پراکنده و چهار نژاد جدید برای هردو جبهه‌ آلیانس (Horde) و هورد (Alliance) با عرضه این بسته الحاقی به World of Warcraft اضافه شدند.

هنوز محتویات جدید دیگری نیز در قالب این بسته الحاقی برای بازی WoW در راه هستند، چند هفته دیگر یک Warfront جدید با نام Stormgrade به این بازی اضافه خواهد شد؛ در این وارفرانت می‌توان 20 بازیکن را دعوت کرد تا با همکاری یکدیگر در چند نبرد، کنترل قلعه‌ای در منطقه Arathi Highlands را بدست بگیرند؛ همچنین یک Raid جدید نیز در قالب Elder روز چهارم سپتامبر (13 شهریور) برای این بازی و دارندگان این بسته الحاقی، عرضه خواهد شد.

World of Warcraft Battle for Azeroth

برای آنانی که تمایل دارند در دنیای داستانی بازی World of Warcraft کند و کاو کنند، بسته الحاقی Battle for Azeroth چند نقطه عطف داستانی را هم برای جبهه آلیانس و هم برای جبهه هورد، در حالیکه برای بدست گرفتن منابع رقابت می‌کنند، به نمایش خواهد گذاشت. در این بسته الحاقی، نیروی مهلک جدیدی را با بدست آوردن Heart of Azeroth Artifact برای خود آزاد کنید و تاریخچه اتحادها و انفاق‌ها حول این آرتیفکت را مطالعه کنید. این بسته الحاقی تغییر عظیمی در بازی World of Warcraft ایجاد می‌کند، تغییری که WoWبازان، مدت‌ها برای آن چشم‌انتظار بودند.

بسته الحاقی Battle for Azeroth هم‌اکنون برای بازی World of Warcraft برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است؛ نسخه استاندارد (Standard Edition) این بسته الحاقی 49.99 دلار قیمت دارد و نسخه لوکس دیجیتال (Digital Deluxe Edition) آن با کلی ویژگی اضافه 20 دلار گران‌تر است و 69.99 دلار قیمت‌‌گذاری شده است. برای اخبار بیشتر از این بازی و صنعت بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha