در Fortnite با فعال کردن احراز هویت دو عاملی یک رقص جدید رایگان دریافت کنید

خبر رسیده که اگر شما ویژگی احراز هویت دو عاملی (Two-factor Authentication) (به اختصار 2FA)، را برای اکانت اپیک خودتان فعال کنید، یک رقص Legendary جدید در بازی Fortnite به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

طرفداران بازی Fortnite اخیرا نکته جالبی را کشف کردند؛ آن‌ها متوجه شدند که اگر در اکانت خود در این بازی، ویژگی احراز هویت دو عاملی (Two-Factor Authentication) یا به اختصار 2FA را فعال کنند، کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) یک رقص رایگان ویژه به آن‌ها هدیه خواهد داد.

نام این رقص Boogie Down و یک حرکت موزون Legendary است، این رقص زمانی به شما هدیه داده خواهد شد که از طریق اکانت اپیک خود با استفاده از ایمیل‌تان یا یک نرم‌افزار احراز هویت دیگر، ویژگی 2FA را فعال کنید.

fortnite / احراز هویت دو عاملی

برای آن‌هایی که نمی‌دانند باید بگوییم که احراز هویت دو عاملی این‌گونه عمل می‌کند: زمانی که یک دستگاه جدید (هر دستگاهی که بازی Fortnite برروی آن قابل‌بازی است) بخواهد به اکانت اپیک شما وارد شود، یک ایمیل هشدار برای شما ارسال خواهد شد؛ اگر این دستگاه جدید متعلق به خودتان بود، شما این ورود را در ایمیل خود تایید می‌کنید و به اکانت اپیک خود وارد می‌شوید؛ تا زمانی که شما از طریق ایمیل خود این ورود را تایید نکنید، هیچ کس نمی‌تواند وارد اکانت اپیک شما شود و از این طریق راه برای هکرها و دزدهای اینترنتی مسدود خواهد شد.

بنابراین مخصوصا اگر شما تازه‌وارد هستید، بهتر است که هرچه سریعتر این ویژگی را فعال کنید. در پایین پیام کمپانی اپیک گیمز در این مورد را مشاهده می‌کنید:

اگر شما برای اکانت Epic Games خود، ویژگی «احراز هویت دو عاملی» را فعال کنید، رقص Boogie Down برای شما آزاد خواهد شد.

 Fortnite Battle Royale News (@FortniteBR) August 23, 2018

همان‌طور که کمپانی اپیک گیمز به طور معمول توسط صفحه‌‌های لودینگ بازی Fortnite به شما هشدار می‌دهد، محبوبیت فراوان این بازی موجی از شیادان و هکرها را برای سودجویی به سوی آن می‌کشاند؛ بنابراین صلاح است تا هیچوقت از طریق سایت‌های نامعتبر، V-Bucks رد و بدل نکنید و پسورد خود را به هیچ وجه به هیچکس ندهید.

با توجه به قیمتی که اسکین‌های بازی Fortnite دارند، دریافت رایگان یک رقص Legendary چندان بی‌اهمیت به نظر نمی‌آید و مهم‌تر اینکه شما برای امن‌تر کردن اکانت خودتان این رقص را جایزه خواهید گرفت. برای اخبار بیشتر از بازی Fortnite با پلازامگ همراه باشید و در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

804x464 (950x548)
112.92 KB
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha