سلاح های نمادین بازی Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی شدند

سازندگان بازی Call of Duty: Black Ops 4 اخیرا دسته‌ای جدید از سلاح‌ها با نام «سلاح‌های نمادین» (Signature Weapons) را برای این بازی معرفی کردند؛ سلاح‌هایی که (تنها از نظر ظاهری) با دیگر سلاح‌ها تفاوت بسیاری دارند.

استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و کمپانی اکتیویژن (Activision) رسما دسته‌ای جدید از سلاح‌ها را با نام «سلاح‌های نمادین» (Signature Weapons) برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی کردند؛ گویا بازیکنانی که این بازی را پیش‌خرید کرده باشند، می‌توانند از همان ابتدای بازی یکی از این اسلحه‌ها را در اختیار بگیرند.

سلاح‌های نمادین، سلاح‌های کاملا متفاوتی نسبت به دیگر سلاح‌ها نیستند، این اسلحه‌ها نسخه متفاوت همان سلاح‌های معمول درون بازی‌اند. البته این تفاوت‌ها بر قدرت و ویژگی‌های درونی این سلاح‌ها تاثیری نگذاشته و تمام این تفاوت‌ها کاملا ظاهری هستند.

زمانی که بازیکنان آن تغییرات ظاهری‌ای که مد نظرشان است را برروی سلاح خود پیاده کنند و آن را به نسخه نمادین تبدیل کنند، کارشان با آن اسلحه تمام نخواهد شد، بلکه تازه برای هر سلاح چالش‌هایی آزاد می‌شود که بازیکنان با تکمیل‌کردن آن چالش‌ها می‌‌توانند سلاح نمادین خود را به سلاح Mastercrafted تبدیل کنند؛ البته باز هم در نظر داشته باشید که این تکامل سلاح بر عملکرد سلاح در نبرد هیچ تاثیری نخواهد داشت.

Call of Duty: Black Ops 4

اکتیویژن و تری‌آرک همچنین اخیرا شیوه پیش‌خرید جدیدی را برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی کردند، شیوه‌ای که مستقیما به این سلاح‌های نمادین مرتبط است؛ کسانی که این بازی را در سایت GameStop پیش‌خرید کنند، نسخه نمادین اسلحه Strife Pistol را دریافت خواهند کرد؛ همچنین آنهایی که نسخه حرفه‌ای یا Pro Edition این بازی (نسخه‌ای که به‌خودی‌خود انحصاری سایت GameStop است و تنها از این سایت قابل خریداری است) را پیش‌خرید کنند نسخه نمادین سلاح MX-9 را هدیه خواهند گرفت.

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 در تاریخ دوازده اکتبر 2018 (20 مهر) برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای اخبار بیشتر از این بازی مورد انتظار، با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha