تریلر جدید فیلم Halloween تقابل لوری استرود و مایکل مایرز را نشان می دهد
نویسنده:فردین هاشمی
ارسال شده در:17 شهریور 1397، 12:00

تریلر جدید فیلم Halloween تقابل لوری استرود و مایکل مایرز را نشان می دهد

به تازگی تریلر جدید فیلم Halloween منتشر شده است که در آن شاهد بازگشت مایکل مایرز و رویارویی مجدد او با لوری استرود پس از سال‌های طولانی هستیم. این فیلم قرار است در 24 مهر امسال در سینما‌ها اکران شود.

کمپانی یونیورسال تریلر جدیدی از فیلم Halloween منتشر کرده است. جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) بار دیگر در نقش لوری استرود بازی خواهد کرد و جودی گریر در نقش دختر او و اندی متیچاک در نقش نوه‌ی او در فیلم حضور خواهند داشت. لوری چند دهه قبل در مواجهه خود با مایرز، دچار آسیب روحی و روانی شده است و تصمیم گرفته که او را اگر از تیمارستان فرار کرد، گیر بیاورد. مایرز پس از اولین قتلی که انجام داد، در این تیمارستان زندانی شده است. هنگامی که مایرز آزاد شود، استرود باید با بزرگترین ترس‌هایش روبه‌رو شده و در مقابل مردی قرار بگیرد که یک بار او را شکار کرده است. دیوید گوردون گرین کارگردان فیلم Stronger، در حال ساخت فیلم از روی فیلمنامه‌ایست که خود او به همراه دنی مک‌براید و جف فردلی نوشته‌اند.

آیا فیلم جدید هالووین فیلمی سطح متوسط است؟ این که لوری را می‌بینیم که فرصتی را بدست می‌آورد تا از مایرز انتقامش را بگیرد، مورد جالبی است اما این روند در عصر جدید به نظر کمی قدیمی و منسوخ می‌آید. مایرز همچنان مثل حلزون آهسته حرکت می‌کند، اما بر روی پاها و زانوهایی که به محکمی و سفتی گذشته نیستند؛ شاید گلوله و تصادف و آتش نتواند او را بکشد اما زمان با کسی شوخی ندارد. همچنین امروزه دیگر نسخه قدیمی مایکل مایرز که در حومه شهر به طور مخفیانه پرسه می‌زند به نظر تهدید خطرناکی نمی‌آید. به هر حال با اکران فیلم در ماه آینده مشخص می‌شود که با چه نوع فیلمی مواجه هستیم.

این فیلم در 19 اکتبر (24 مهر) اکران می‌شود و بازیگرانی چون ویل پاتون، ویرجینیا جینی گاردنر، دیلان آرنولد، درو شید و مایلز رابین در آن حضور خواهند داشت. در زیر تریلر جدید فیلم هالووین را می‌بینید.

خلاصه رسمی فیلم Halloween:

جیمی لی کرتیس بار دیگر با نقش لوری استرود باز می‌گردد. او برای آخرین بار با مایکل مایرز روبه‌رو خواهد شد؛ مرد نقابداری که در شب هالووین 4 دهه قبل قصد کشتن او را داشت و از آن زمان همواره در ذهن او است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha