قهرمان فیلم Wonder Woman ممکن است نقش تبهکار فیلم جدید جیمز باند را بازی کند
نویسنده:آرش آقاجانی
ارسال شده در:21 شهریور 1397، 09:30

قهرمان فیلم Wonder Woman ممکن است نقش تبهکار فیلم جدید جیمز باند را بازی کند

توماس کت و سعید تغماوی (که در فیلم Wonder Woman در نقش «سمیر» بازی کرده بود)، گزینه‌های ایفای نقش تبهکار اصلی فیلم بعدی جیمز باند هستند؛ اما با توجه به جدایی دنی بویل، احتمالا تا پیدا کردن کارگردانی جدید، انتخاب نهایی مشخص نمی‌شود.

قسمت بعدی از مجموعه فیلم‌های جیمز باند در حال حاضر به خاطر نداشتن کارگردان،  وضعیت نابه‌سامانی را سپری می‌کند. با این وجود به نظر می‌رسد که دنی بویل پیش از آنکه این پروژه را ترک کند، در انتخاب نقش منفی اصلی فیلم نقش داشته است. سعید تغماوی که نقش «سمیر» را به عنوان یکی از تیم‌های پشتیبان «واندروومن» ایفا کرده بود، اظهار کرده است که بویل پیش از ترک پروژه، این بازیگر را به عنوان یکی از گزینه‌های نقش منفی فیلم بعدی جیمز باند انتخاب کرده بود. هرچند به نظر می‌رسد تصمیم نهایی، به انتخاب ملیت این کاراکتر بستگی دارد. تغاوی در این رابطه گفت:

ما هنوز نمی‌دانیم که چه کسی قرار است این فیلم را کارگردانی کند، و از طرفی هم سازندگان هنوز تصمیم نگرفته‌اند که می‌خواهند تبهکار اصلی در این فیلم، اهل روسیه باشد یا خاورمیانه. من به تازگی پیامی دریافت کردم مبنی بر اینکه اگر آن‌ها یک کاراکتر از خاورمیانه بخواهند، این نقش به من می‌رسد ولی اگر تصمیم بگیرند به سراغ روسیه بروند، شخص دیگری این نقش را ایفا خواهد کرد. درحقیقت داستان زندگی من همیشه همین بوده است. همیشه روی مرز بین فرصتی که می‌تواند زندگیم را عوض کند و یا از دست برود، حرکت کرده‌ام.

 

سعید تغماوی از فیلم wonder woman تبهکار اصلی فیلم جیمز باند

 

درحالی که بازیگر نقش منفی اصلی فیلم بعدی جیمز باند، باید همچنان منتظر تصمیم نهایی سازندگان بماند، سعید تغماوی جزو آخرین گزینه‌ها به نظر می‌رسد. نکته جالب دراین باره این است که هویت آن بازیگر دیگر نیز ممکن است معلوم باشد. مطابق یکی از شایعاتی که پیرامون جدایی دنی بویل از این پروژه شکل گرفته بود، گویا این کارگردان برای نقش تبهکاری با ملیت روسی، به بازیگری به نام توماس کت اشاره کرده است. همچنین این شایعه ادعا دارد که بویل بر سر این انتخاب با دنیل کریگ مشغول بحث بوده است. بسته به میزان صحت این شایعه، ممکن است سازندگان نقش منفی خود را نیز انتخاب کرده و تبهکار روسی را به خاورمیانه‌ای ترجیح داده‌اند. از طرفی، ممکن است که تصمیم نهایی و قطعی، هنوز گرفته نشده باشد. اما بویل، زمانی پروژه را ترک کرد که کت به یکی از گزینه‌های نهایی شده بود و این کارگردان می‌دانست که نمی‌تواند حرف آخر را بزند. با توجه به اظهاراتی که سعید تغماوی به سایت The National امارات متحده عربی کرده، او درحال حاضر در بلاتکلیفی به سر می‌برد و هیچ کس هم تا کنون به او نگفته است که برای بازی دراین نقش رد شده است.

اگر قرار باشد که در نهایت انتخابی میان این دو بازیگر صورت بگیرد، به احتمال زیاد تا زمان پیدا کردن کارگردان جدید، تصمیم نهایی گرفته نمی‌شود. در هفته‌های اخیر، اسامی زیادی پیرامون کارگردان فیلم بعدی جیمز باند به چشم می‌خورند، از ادگار رایت، کارگردان فیلم Baby Driver گرفته تا اس.جی. کلارکسون. اما با این وجود، هنوز مشخص نیست که چه کسی به صورت قطعی به این پروژه پیوسته است، چرا که سازندگان، مرتبا در حال برگزاری و هماهنگی جلسات ملاقات با جایگزین‌های جدید هستند. بنابراین به نظر می‌رسد که برخی از اسم‌های مطرح شده، در نهایت خیلی مورد علاقه و توجه واقع نخواهند شد. به هرحال اگر این فیلم می‌خواهد به موقع به فیلمبرداری رسیده و برای اکران در تاریخ از پیش تعیین شده نوامبر 2019 (آبان 1398) آماده شود، باید هرچه زودتر تصمیمات، نهایی شوند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha