جشنواره نبرد پاییزه بازی Fortnite با جوایز 10 میلیون دلاری معرفی شد

کمپانی اپیک گیمز امروز با انتشار توییتی از جشنواره «نبرد پاییزه» (Fall Skirmish) بازی Fortnite با جوایز 10 میلیون‌ دلاری رونمایی کرد. این جشنواره که دنباله‌ای بر جشنواره «نبرد تابستانه» است، در طول شش هفته برگزار خواهد شد.

کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) امروز جشنواره «نبرد پاییزه» (Fall Skirmish) بازی Fortnite را معرفی کرد؛ جشنواره‌ای که میلیون‌ها دلار جایزه دارد و به دنبال جشنواره «نبرد تابستانه» این بازی که اخیرا به پایان رسید، برگزار خواهد شد. اکانت توییتر بازی Fortnite امروز توییت کرد:

هوا در حال خنک شدن است، اما آتش نبرد تازه دارد داغ‌تر می‌شود؛ نبرد پاییزه به زودی آغاز می‌شود، با جوایزی به ارزش 10 میلیون دلار که طی شش هفته به برندگان اعطا خواهد شد. اطلاعات مهم بیشتر از این جشنواره در اواخر این هفته منتشر خواهد شد.

اگر بخواهیم «نبرد تابستانه» را با این جشنواره جدید مقایسه کنیم، باید بگوییم که نبرد تابستانه رویدادی هشت هفته‌ای بود که جمع جوایز آن به 8 میلیون دلار می‌رسید. این جشنواره بازیکنان حرفه‌ای را در مقابل بهترین بازیکنان آماتور و محبوب‌ترین استریمرهای سرتاسر جهان قرار می‌دهد، مسابقه‌ای که تنها دعوت‌شدگان مجاز به حضور در آن هستند.

نبرد تابستانه بازی Fortnite شروع بدی داشت و در هفته اول آن، سرورها عملکرد ضعیفی داشتند و مسابقات با لگ بسیار برگزار می‌شد. اما کمپانی اپیک گیمز وجود این لگ‌ها را نادیده نگرفت و برای برطرف کردن آن‌ها تلاش کرد؛ بعد از هفته اول، مسابقات با کیفیت بهتری برگزار شد، تا اینکه نبرد تابستانه هفته پیش به پایان رسید.

برای اخبار بیشتر از بازی Fortnite با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha