تمامی موجودی Spider-Man در ژاپن به فروش رفت
نویسنده:هادی میرمحمدی
ارسال شده در:26 شهریور 1397، 20:30

تمامی موجودی Spider-Man در ژاپن به فروش رفت

در برسی و گزارشی که اخیرا وب‌سایت Media Create منتشر کرد، اعلام شد که تقریبا تمام موجودی عنوان Spider-Man در کشور ژاپن به اتمام رسیده است.

تا قبل از معرفی عنوان Spider-Man در جریان رویداد E3 سال 2016 شخصیت مردعنکبوتی در دنیای بازی‌های ویدیویی به هیچ‌وجه حال و روز خوشی نداشت و تنها بازی خوب ساخته شده از این شخصیت Spider-Man 2 بود که در سال 2004 منتشر شد. در طی دوازده سال بعد از انتشار Spider Man 2 عناوین زیادی از این ابرقهرمان ساخته شد که اکثرا بازی‌های متوسط و ضعیفی بودند و هیچ استودیویی موفق نشد از پتانسیل بالای این ابرقهرمان برای ساخت یک بازی ویدیویی خوب در حد شخصیت مردعنکبوتی استفاده کند؛ تا اینکه استودیو اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) با معرفی Spider-Man در جریان رویداد E3 2016 نوید یک عنوان خوب را به طرفداران مردعنکبوتی داد.

حال بعد از دو سال انتظار بازی Spider-Man منتشر شد و با استقبال خوب مردم و منتقدین روبرو شد. این استقبال در ژاپن چشم‌گیرتر از سایر نقاط بود و این عنوان توانست با فروش 130,000 نسخه در هفته اول، تقریبا دو برابر God Of War در ژاپن فروش کند که با در نظرگرفتن استقبال کمی که معمولا از عناوین غربی در ژاپن صورت می‌گیرد آمار فروش بسیاری خوبی به نظر می‌رسد.

Spider-Man

البته این عنوان می‌توانست اگر نسخه‌های بیشتری از بازی در ژاپن موجود بود حتی فروش بالاتری داشته باشد. بر اساس گزارش سایت Media Create تقریبا کل موجودی Spider-Man یعنی 96.17 درصد آن در این کشور به فروش رفته است که نشان می‌دهد مردعنکبوتی در میان مردم ژاپن بسیار محبوب است؛ البته نباید از فروش نسخه دیجیتالی بازی نیز غافل شد. فروش بالای این عنوان همچنین تاثیر قابل توجهی بر فروش باندل محدود پلی استیشن 4 پرو این عنوان نیز داشته و تاکنون 4,000 نسخه از آن به فروش رفته است.

شما هم‌اکنون می‌توانید نسبت به دریافت Spider-Man برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 اقدام نمایید همچنین قسمت اول بسته الحاقی The City That Never Sleep در تاریخ 23 اکتبر (یک آبان) و قسمت های دوم و سوم در ماه های نوامبر و دسامبر پیش‌رو منتشر خواهند شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha