فیلم Rainbow Six با بازی مایکل بی جردن در دست ساخت است
نویسنده:سپهر گلمکانی
ارسال شده در:30 شهریور 1397، 22:00

فیلم Rainbow Six با بازی مایکل بی جردن در دست ساخت است

شرکت فیلم سازی پارامونت قصد دارد فیلم Rainbow Six را با هنرنمایی مایکل بی.جردن (Michael B.Jordan) بسازد.

وب سایت ورایتی (Variety) گزارش می دهد که شرکت فیلمسازی پارامونت (Paramount Pictures) فیلمی براساس رمان های تام کلنسی (Tom Clancy) با بازی مایکل بی. جردن (Michael B.Jordan) در نقش اصلی می سازد. جردن نقش یک سرباز سابق ارتش را به نام «جان کلارک» (معروف ترین شخصیت خیالی تام کلنسی در دنیای Ryanverse) بازی خواهد کرد که این شخصیت در هر دو رمان Rainbow Six و Without Remorse حضور داشته است. در سال 1998 یک بازی اکشن تاکتیکی براساس رمان Rainbow Six به همین نام ساخته شد که توانست موفقیت بزرگی را به دست آورد.

رمان Without Remorse داستان اورجینال شخصیت کلارک را دنبال می کند در حالیکه در رمان Rainbow Six، کلارک به یک واحد چند ملیتی مبارزه با تروریسم می پیوندد که در خط داستانی بازی ویدویی محصول سال 1998 هم همین گونه بود. کلارک یکی از شخصیت های ماندگار دنیای Clancy است که قبلا در سری فیلم های Jack Ryan، لیو شرایبر (Liev Schreiber) نقش آن را در فیلم The Sum Of All Fears و ویلیام دفو (William Dafoe) در فیلم Clear and Present Danger ایفا کرده بودند.

فیلم Rainbow Six

در سری بازی های Rainbow Six، شخصیت کلارک به عنوان رهبر گروه Rainbow شناخته می شد که این گروه بالاخره در بازی محصول سال 2006 به نام Rainbow Six: Vegas از هم فرو پاشید. نسخه مدرن بازی که در سال 2015 به نام Rainbow Six Siege در بازار عرضه شد، اکثر عناصر داستانی آن در قالب بخش چند نفره پرداخته شده بود. اگر شرکت فیلم سازی پارامونت به محبوبیت بازی Siege در سالهای اخیر اهمیت بدهد، می توانیم ببینیم که مایکل بی جردن نزدیک درهای ورودی می شود و با چسباندن بمب های مخصوص، در را می شکند، دشمنان را از بین می برد و گروگان را نجات می دهد. اگر این گونه باشد، اثر امیدوارکننده ای خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha