شایعه: هنری کویل قرار است بعد از فیلم Bond 25 جای دنیل کریگ را بگیرد

شایعه: هنری کویل قرار است بعد از فیلم Bond 25 جای دنیل کریگ را بگیرد

شایعه‌ای جدید حاکی از آن است که استودیو سازنده فرنچایز جیمز باند ، هنری کویل را برای جایگزینی دنیل کریگ بعد از فیلم Bond 25 در نظر دارند. او برای این نقش مناسب به نظر می‌رسد اما فعلا باید برای تایید این موضوع منتظر بمانیم.

هنری کویل، که بر اساس گزارشات جدید احتمالا قرار است در مجموعه فیلم‌های جیمز باند جایگزین دنیل کریگ شود، در سال 2011 موفق شد تا نقش پرمتقاضی سوپرمن جدید کمپانی برادران وارنر را تصاحب کند. اما حالا به نظر می‌رسد که پروژه کاری ابرقهرمانی او مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفته است، و بعد از تنها سه بار بازی در این نقش، گزارش‌ها حاکی از آن بودند که کویل آماده جدا شدن از این پروژه است. این اخبار درست بعد از پیوستن او به پروژه سریال جدید The Witcher شبکه نتفلیکس برای بازی در نقش اصلی، منتشر شد. حالا درحالی که نام او برای یک مجموعه تلویزیونی به ثبت رسیده است، این احتمال وجود دارد که فرنچایز سینمایی نیز به آن افزوده شود.

یکی از محتمل‌ترین نقش‌هایی که برای کار بعدی کویل از آن یاد می‌شد، جیمز باند بود. البته در حال حاضر، دنیل کریگ مشغول ایفای این نقش برای کمپانی مترو گلدوین مایر و ایون پروداکشنز است، اما اینطور که برنامه ریزی شده است، فیلم Bond 25 قرار است آخرین حضور او را رقم بزند. به همین خاطر، استودیوهای سازنده این فرنچایز مجبورند تا به زودی جایگزینی را برای دنیل کریگ پیدا کنند و حالا شایعات جدید حاکی از آن هستند که در حال حاضر گزینه مورد نظر آن‌ها، هنری کویل است.

سایت شایعات Crazy Days and Nights، هفته پیش با ارجاع به سایت Comic Book شایعه‌ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه یک استودیو فیلمسازی به دنبال یک بازیگر غیر انگلیسی که پیش از این در نقش یک ابر قهرمان بازی می‌کرده است، می‌گردد تا جایگزین بازیگر یک فرنچایز با سابقه طولانی شود. این سایت امروز افشا کرد که این شایعه اسرار آمیز در چه باره‌ای بوده است، و تایید کرد که مربوط به احتمال حضور هنری کویل در فیلم بیست و ششم جیمز باند است. هرچند که فعلا نمی‌توان این موضوع را چیزی بیش از یک شایعه تلقی کرد، اما اخبار آن از همان سایتی منتشر شده است که اخیرا شایعه مربوط به حضور تام کروز در پروژه Green Lantern را بیان کرده بود. درواقع از آنجایی که هنوز میزان صحت این اخبار تایید نشده است، بهتر است که فعلا امید زیادی به آن نبست.

Henry-Cavill-Mission-Impossible-Fallout / هنری کویل قرار است بعد از فیلم Bond 25 جای دنیل کریگ را بگیرد

شایان ذکر است که هنری کویل از چندین منظر، به نسخه اولیه جیمز باند شباهت زیادی دارد. بسیاری از طرفداران نیز احتمالا به خاطر همین موضوع، خواهان دیدن او در این نقش بوده‌اند. البته تا زمانی که او نقش جیمز باند را در فیلم بعدی ایفا کند، در اواخر دهه سوم زندگی‌اش خواهد بود، به خصوص باتوجه به تاخیری که به خاطر تغییر کارگردان، تا سال 2020 متوجه فیلم Bond 25 شده است. هرچند که سن او، جزو آخرین عوامل حائز اهمیت است. ظاهر او کاملا برای ایفای نقش باند مناسب بوده و از طرفی، چند سال پیش، در زمان حضور در پروژه فیلم Man From U.N.C.L.E به نوعی برای این نقش تست داده بود. باتوجه به حضور خیره کننده او در فیلم Mission: Impossible – Fallout و سریال جدید The Witcher که احتمالا درخشش او را به مراتب بیشتر می‌کند، هنری کویل تمام آنچه را که یک شخص ممکن است از جیمز باند توقع داشته باشد را برآورده خواهد کرد.

باوجود اینکه کمپانی مترو گلدوین مایر و ایون پروداکشنز، هنری کویل را الان برای این نقش مد نظر دارند، بعید به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال حاضر به فکر آینده باند باشند. زیرا آن‌ها قبل از آنکه بخواهند نگران آن باشند که در آینده چه خواهد شد، فعلا باید به فکر مواردی چون سروسامان دادن به وضعیت فیلم Bond 25 و انتشار آخرین فیلم دنیل کریگ در این نقش برای عموم بوده و مطمئن شوند که این اثر، آنچه مد نظر هواداران است را به آن‌ها ارائه می‌دهد. در نهایت، اگر این اخبار و شایعات درست از آب درامده و هنری کویل مامور 007 بعدی باشد، انتخاب بسیار خوبی به نظر می‌رسد، به خصوص اینکه کویل خود معتقد است که پس از تجربه حضور در پروژه فیلم Mission: Impossible – Fallout برای بازی در این نقش بیش از پیش آمده است.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
757 رای