اولین جزییات از بازسازی فیلم ترسناک Child’s Play منتشر شد
نویسنده:سپهر گلمکانی
ارسال شده در:01 مهر 1397، 12:13

اولین جزییات از بازسازی فیلم ترسناک Child’s Play منتشر شد

جزییات اولیه از روند ساخت بازسازی فیلم ترسناک اسلشر Child’s Play همراه با اولین تصویر از شخصیت «چاکی» (Chucky) منتشر شد.

شرکت‌های فیلم‌سازی MGM و Orion در حال بازسازی اساسی سری فیلم‌های ترسناک Child’s Play هستند. تولید فیلم از این هفته آغاز می شود و در کنار آن، اولین تصویر جدید از شخصیت Chucky (ضدقهرمان نمادین مجموعه فیلم های Child’s Play) منتشر شده است که با تماشای تصویر، با چاکی بروزتر و کمتر عجیب مواجه می‌شویم. عروسک اصلی چاکی به گونه ای عجیب و غریب بود که من را به فکر می انداخت که این عروسک را نخرم اما عروسک جدید به گونه ای است که کسی علاقه دارد که آن را خریداری کند. همچنین جزییات ریزی بین عروسک جدید و عروسک اصلی دهه 80 میلادی دیده می شود.

بازسازی فیلم Child's Play

نظرات متفاوتی در مورد بازسازی سری فیلم‌های Child’s Play از سوی طرفداران شنیده می‌شود؛ زیرا خالق و طراح اصلی چاکی، یعنی Don Mancini در ساخت فیلم جدید نقشی ندارد (وی وظیفه تولید یک اثر متفاوت در قالب یک سریال تلویزیونی از شخصیت چاکی را به عهده دارد) و لارس کلوبرگ (Lars Klevberg) کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت. گرچه اولین ساخته کلوبرگ به نام Polaroid تا سال 2019 اکران نمی‌شود و این خبر نگرانی طرفداران را بیشتر می‌کند و از طرف دیگر باید شرکت فیلمسازی MGM به وی برای ساخت این فیلم اطمینان داشته باشد. ما نمی‌دانیم که کلوبرگ چه برنامه‌ای برای ساخت اولین فیلم بلندش دارد درحالیکه فقط چند فیلم کوتاه در کارنامه کاری‌اش دیده می‌شود.

بازیگران فیلم آبری پلازا (Aubrey Plaza) در نقش «کیبن»، برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry) در نقش «مایک» و گابریل بیتمن (Gabriel Bateman) در نقش «اندی» نیز هستند. داستان فیلم هم در مورد افرادی است که گرفتار رویارویی با یک قاتل سریالی می‌شوند و همه چیز طبق مراد آن‌ها پیش نمی‌رود؛ همچنین موضوع شامل این می‌شود که مادری برای فرزندش یک عروسک اشتباهی می‌خرد. به نظر می‌آید که چاکی دوباره با چاقو افراد را به قتل می‌رساند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha