اینستاگرام آزمایش قابلیت بازنشر پست ها در قسمت فید را تکذیب کرد
تینا قنبریان
نویسنده:تینا قنبریان
ارسال شده در:01 مهر 1397، 19:00

اینستاگرام آزمایش قابلیت بازنشر پست ها در قسمت فید را تکذیب کرد

اینستاگرام این خبر را که در حال توسعه و آزمایش قابلیت «Regramming» یا امکان اشتراک‌گذاری مجدد پست شخصی دیگر، است، تکذیب کرد. در حال حاضر تنها راه به اشتراک‌گذاری پست‌ها در اینستاگرام استفاده از استوری است.

قابلیت «Regramming» یا امکان اشتراک‌گذاری مجدد پست شخصی دیگر، چیزی است که کاربران اینستاگرام مدت‌ها است که انجام می‌دهند. برای کسانی که با این اصطلاح ناآشنا هستند، بگوییم که اساسا وقتی کاربران یک عکس ارسال‌شده توسط دیگری را در حساب خود بارگذاری می‌کنند، در واقع انگار دارند آن را به اشتراک می‌گذارند. به رغم محبوبیت این عمل، این شبکه اجتماعی هنوز رسما آن را یک ویژگی بومی خود نکرده است.

سال گذشته در چنین زمانی، نشانه‌هایی مبنی بر ارائه این قابلیت وجود داشت، اما اکنون معلوم شده است که اینستاگرام چنین برنامه‌ای ندارد. بر اساس گزارشی از TechCrunch، اینستاگرام در حال توسعه این ویژگی و یا در حال آزمایش روی آن نیست. این خبر به این خاطر شایع شد که اسکرین شاتی در سایت The Verge منتشر شد که نشان از ارائه قابلیت به اشتراک گذاری پست‌ها در اینستاگرام داشت.

سال گذشته، یکی از مؤسسین اینستاگرام، کوین سیستروم، در مصاحبه با وایرد گفت:

ما درباره قابلیت بازنشر در اینستاگرام خیلی بحث داشته‌ایم؛ اما چنین تصمیمی به حفظ تمرکز فید بر افرادی که شما می‌شناسید به‌ جای محتوایی بازمی‌گردد که افراد آشنای شما برایتان پیدا می‌کنند. من تصور می‌کنم که این موضوع بیش از هرچیز، گُواهی بر تمرکز ما روی اصالت ارتباطات واقعی شما است.

تا کنون تنها راه برای بازنشر محتوای ارسال شده در اینستاگرام از طریق استوری است که در واقع یک راه حل موقت است؛ استوری‌ها معمولا تنها 24 ساعت دوام دارند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha