استیو ترور چطور به فیلم Wonder Woman 1984 باز می گردد؟

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

استیو ترور (شخصیتی که کریس پاین در فیلم Wonder Woman نقشش را بازی می‌کرد)، به فیلم Wonder Woman 1984 باز خواهد گشت، اما این اتفاق چطور رخ می‌دهد؟ (ادامه این مطلب بخش‌های مهمی از داستان فیلم Wonder Woman را لو می‌دهد!)

با توجه به اطلاعات جدیدی که از فیلم Wonder Woman 1984 (دنباله فیلم Wonder Woman که سال قبل اکران شد) منتشر شده، ممکن است متوجه شویم که استیو ترور (Steve Trevor، شخصیتی در دنیای مصور دی‌سی که در فیلم قبلی، خودش را برای واندر وومن فدا کرد) چگونه از مرگ برمی‌گردد و در فیلم Wonder Woman 1984 حضور پیدا می‌کند. یکی از کانون‌های توجه فیلم Wonder Woman رابطه میان شاهزاده دیانا (Diana Prince، نام شخصیت واندر وومن) و استیو ترور بود. رابطه این دو شخصیت علاقه طرفداران را بشدت به خود جلب کرد. البته یکی از دلایل این موضوع بطور کلی داستان نوشته شده برای این رابطه است، اما شاید بتوان گفت که علت اصلی این موضوع بازی شگفت‌انگیز کریس پاین (Chris Pine، بازیگر نقش استیو ترور) و گل گدوت (Gal Gadot، بازیگر واندر وومن) در کنار یکدیگر است. همچنین همین موضوع بود که فیلم Wonder Woman را بسیار غمگین کرده بود، زیرا استیو در پایان این فیلم خودش را برای شاهزاده دیانا فدا کرد. پتی جنکینز (Patty Jenkins)، کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 اخیرا تایید کرد که کریس پاین در این فیلم حضور خواهد داشت؛ همین موضوع برای ما این سوال را بوجود آورده که استیو ترور چگونه قرار است از دنیای مردگان به داستان این فیلم بازگرداننده شود.

طبق گزارشات پیشین، کریس پاین در فیلم Wonder Woman 1984 حضور پیدا می‌کند تا نقش استیو ترور را بازی کند، نه اینکه مثلا قرار باشد نقش نوه‌ی استیو ترور را بازی کند یا چنین چیزی؛ اگر گزارشی که در ادامه مطلب آورده شده صحت داشته باشد، متوجه می‌شویم که بازگشت استیو چگونه ممکن است.

آن‌طور که سایت SuperBroMovies بیان می‌کند، پدرو پاسکال (Pedro Pascal، بازیگر نقش اوبرین مارتل در سریال Game of Thrones) قرار است در فیلم WW1984 نقش یک نیمه‌خدا را ایفا کند؛ در ادامه، آورده شده که نسخه انسانی این نیمه‌خدا قرار است با شاهزاده دیانا معامله‌ای کند؛ در این معامله شاهزاده دیانا از او می‌خواهد که استیو ترور را به زندگی بازگرداند و او قبول می‌کند و این کار را انجام می‌دهد. البته این خبر هنوز تایید نشده است و تنها یک شایعه به حساب می‌آید، بنابراین تا موقعی که تایید نشده بهتر است نسبت به موضوع شکاک باشیم.

Wonder Woman / زن شگفت انگیز

اگر گزارشی که در بالا آوردیم واقعا صحت داشته باشد، پس دیانا وارد بازی خطرناک و تاریکی شده است. با اینکه قابل درک است که چرا او خواسته تا استیو را به زندگی بازگرداند، اما معامله کردن با یک خدای رازآلود مشخصا حرکت هوشمندانه‌ای نیست. هر شخصیتی که پاسکال قرار است نقش‌اش را ایفا کنند، در ازای بازگرداندن استیو به زندگی احتمالا دیانا را تحت فشار خواهد گذاشت و از او خواهد خواست که دستوراتش را اطاعت کند و شاید هم از دیانا بخواهد تا جان استیو را باری دیگر به خطر بیاندازد. البته شک داریم که پتی جنکینز، چنین کرکتری را برای فیلم‌اش از مرگ بازگرداند و در پایان فیلم دوباره او را به دنیای مردگان هدایت کند.

احتمالا دیدن این موضوع که دیانا باری دیگر استیو را از دست بدهد، تنها شباهتی نیست که فیلم WW1984 با فیلم قبلی‌اش دارد؛ در فیلم قبلی نیز در جریان از دست رفتن استیو، پای یک نیمه‌خدا در میان بود. در آن فیلم، آریس (یک نیمه‌خدا) خودش را در میان انسان‌ها پنهان کرده بود و در نبرد نهایی هویتش را برای دیانا آشکار ساخت. با توجه به این گزارش که اشاره دارد پاسکال نقش‌ یک نیمه‌خدا را در فیلم Wonder Woman 1984 ایفا خواهد کرد، دو نامزد احتمالی برای هویت این نیمه‌خدای نامشخص به ذهن ما می‌رسد؛ یکی از این نامزدها «هادس» (Hades) است که حاکم دنیای مردگان است و مسلما این قدرت را دارد که استیو را در ازای معامله‌ای مناسب به زندگی بازگرداند. نامزد دیگر دست راست هادس، فردی با نام «هرمس» (Hermes) است که ارواح را بسوی دنیای مردگان هدایت می‌کند. ممکن است هرمس روح استیو ترور را تمام این سال‌ها پیش خود نگه داشته باشد تا در موقعیت مناسب برای اجرای نقشه‌ای مهم در ازای روح استیو، دیانا را مجبور به همکاری در این نقشه کند. به‌هرحال هر کس که پدرو پاسکال قرار است نقشش را بازی کند، مسئول بازگشت استیو ترور به زندگی‌ است، بنابراین امیدواریم که بهترین گزینه‌ای که دیانا می‌توانسته در ازای روح استیو با او معامله کند، همین کرکتر پدرو پاسکال در فیلم Wonder Woman 1984 باشد.

Wonder Woman / زن شگفت انگیز

کلام آخر

فیلم Wonder Woman 1984 روز اول نوامبر سال 2019 (دهم آبان ماه سال بعد) روی پرده سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. برای اخبار بیشتر از دنیای سینما با پلازامگ همراه باشید؛ نظر شما چیست؟ آیا این موضوع صحت دارد؟ آیا دیانا کار عاقلانه‌ای کرده است؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads