چگونه اپلیکیشن های اپل واچ را مجبور به بسته شدن کنیم؟
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:10 مهر 1397، 15:00

چگونه اپلیکیشن های اپل واچ را مجبور به بسته شدن کنیم؟

اگر در هنگام استفاده از اپلیکیشنی در اپل واچ، با مشکل مواجه شدید و برنامه موردنظر به خوبی اجرا نشد؛ بهتر است اپلیکیشن موردنظر را یک بار به طور کامل ببندید. با ما همراه باشید تا در ادامه نحوه بستن اجباری اپلیکیشن‌ها در اپل واچ را با هم مرور کنیم.

حتی اگر از جدیدترین مدل اپل واچ استفاده می‌کنید، برخی مواقع ممکن است اپلیکیشنی که در اپل واچ باز کرده‌اید، هنگ کرده و کار نکند. از آنجا که نحوه فرآیند حل این مشکل در watchOS با iOS کاملا متفاوت است، پیشنهاد می‌شود با پلازامگ همراه باشید تا در ادامه نحوه بستن اجباری اپلیکیشن‌ها در اپل واچ را با هم مرور کنیم.

درواقع برای آنکه بخواهید یک اپلیکیشن را در آیفون و یا آیپد، به طور کامل ببندید؛ به راحتی کافی است که از مولتی تسکر، اپلیکیشن موردنظر را انتخاب کرده و سپس آن را به سمت چپ یا راست سوایپ کنید تا به‌طور کامل بسته شود.

این درحالی است که اگر رفتاری مشابه مولتی تسکر iOS را در اپل واچ انجام دهید، اپلیکیشن به طور کامل بسته نخواهد شد. درواقع حذف اپلیکیشن‌ها از داک watchOS تنها به معنای حذف اپلیکیشن موردنظر از لیست آخرین برنامه‌های درحال استفاده است و اصلا به کامل بستن اپلیکیشن کمک نمی‌کند.

حال اگر در اپل واچ خود از برنامه‌ای استفاده می‌کنید که به صورت غیرمنتظره دچار مشکل شده و هنگ می‌کند، کافی است مراحل زیر را انجام داده تا این مشکل را حل کنید.

apple watch / اپل واچ

  1. در ابتدا اطمینان حاصل کنید که در حال حاضر در همان اپلیکیشنی قرار دارید که مایل هستید آن را مجبور به بستن کنید.
  2. دکمه کناری اپل واچ را فشرده و نگه دارید تا صفحه پاور نمایش داده شود.
  3. حال تاج دیجیتال (Digital Crown) اپل واچ را فشرده و نگه دارید.
  4. در صورتی که اپلیکیشن موردنظر بسته شود، انیمیشنی از بسته شدن برنامه موردنظر مشاهده خواهید کرد که در واچ فیس، محو خواهد شد.

اگر پس از طی کردن دستورالعمل بالا، باز هم مشکل‌تان حل نشد، بهتر است یک بار اپل واچ خود را ریستارت کنید. درنهایت درصورتی‌که باز هم موفق به رفع این مشکل نشدید، اپل پیشنهاد می‌دهد که اپلیکیشن موردنظر را به‌روزرسانی کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha