بازی بعدی سازندگان Limbo فضایی علمی-تخیلی خواهد داشت
عرفان فرهادی
نویسنده:عرفان فرهادی
ارسال شده در:11 مهر 1397، 12:00

بازی بعدی سازندگان Limbo فضایی علمی-تخیلی خواهد داشت

موسس استودیوی پلی دد (PlayDead)، سازنده بازی‌های Limbo و Inside، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی بعدی این استودیو در فضایی علمی-تخیلی جریان خواهد داشت. برای اطلاع از جزییات بیشتر در رابطه با این خبر با ادامه مطلب همراه باشید.

پلی‌ دد (Playdead) استودیویی که معمولا برای توضیح‌ دادن پروژه‌هایش و آشکار کردن برنامه‌هایش وقت صرف نمی‌کند. این کمپانی اگر هم قرار باشد از چیزی رونمایی کند، ترجیح می‌دهد آن پروژه را نشان دهد تا اینکه درباره‌اش صحبت کند. شاید همین موضوع یکی از دلایلی‌ است که بازی‌های Limbo و Inside با واکنش‌های خوبی مواجه شدند، زیرا پیش از عرضه هیچ‌کس نمی‌دانست که باید چه انتظاری از این بازی‌ها داشته باشد.

به‌تازگی اما اتفاق نادری رخ داده و پلی‌ دد اطلاعاتی را در مورد پروژه کنونی در دست ساختش ارائه داده است؛ این کمپانی بیان کرد که بازی سومش (بعد از Limbo و Inside)، دارای فضایی علمی‌-تخیلی خواهد بود. این اطلاعات در مصاحبه آرنت جنسن (Arnt Jensen) موسس پلی‌ دد با سایت دانمارکی ComputerWorld ارائه شدند. جنسن در این مصاحبه بیان کرد: «بازی بعدی یک عنوان علمی‌-تخیلی منزوی و تنها است که در جایی از جهان هستی به‌وقوع خواهد پیوست.» منزوی و تنها بودن یکی از بارز‌ترین شاخصه‌های عناوین استودیوی پلی‌ دد است.

گفته شده که حدود چهل نفر روی این بازی کار می‌کنند، اما هنوز هیچ دمویی از آن ساخته نشده تا نشان داده شود. پروژه ساخت این بازی، هنوز در مرحله ایده پردازی‌ است و Playdead امیدوار است که آن را تا سال بعد برای عرضه آماده کند. این موضوع بدین معناست که بازی بعدی پلی‌ دد با ما فاصله زیادی دارد. اعتباری که این کمپانی با دو بازی قبلی‌اش برای خود دست و پا کرده، این را ثابت می‌کند که هر چقدر هم بازی بعدی‌اش از ما دور باشد، ارزش صبر کردن را دارد.

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha