سکانس های مورد علاقه تام هاردی از فیلم Venom در نسخه نهایی وجود ندارند
عرفان فرهادی
نویسنده:عرفان فرهادی
ارسال شده در:12 مهر 1397، 13:00

سکانس های مورد علاقه تام هاردی از فیلم Venom در نسخه نهایی وجود ندارند

تام هاردی (بازیگر نقش اصلی در فیلم Venom) اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که حدود 30 الی 40 دقیقه صحنه جذاب و جالب از نسخه نهایی این فیلم حذف شده‌اند و او از این موضوع راضی نیست؛ برای جزئیات بیشتر از این خبر با ادامه مطلب همراه باشید.

فیلم جدید کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) که Venom نام دارد، راجع به موجودی به همین نام است که در بدن انسان سکنی می‌گزیند و به انسان قدرت‌هایی ابرقهرمانانه می‌دهد و صد البته کنترل جسم آن انسان را نیز در اختیار خود می‌گیرد. این فیلم دارد تبدیل به محصولی عجیب و غریب می‌شود، از معرفی غافل‌گیرانه تام هاردی (Tom Hardy، ستاره فیلم Mad Max: Fury Road) برای ایفای نقش اصلی این فیلم بگیرید، تا عدم ارتباط این فیلم ابرقهرمانی با دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe).

ظاهرا تمام صحنه‌هایی که حین فیلم‌برداری این فیلم ضبط شده‌اند، در نسخه نهایی آن حضور نخواهند داشت و تام‌ هاردی نیز از این موضوع ناراضی است. تام هاردی در مصاحبه‌ای با سایت ComicBookExplained اعتراف کرد که صحنه‌های موردعلاقه‌اش در نسخه نهایی این فیلم حضور نخواهند داشت. او در ادامه توضیح داد :«حدود 30 الی 40 دقیقه تصویر ضبط شده از سکانس‌های مختلف وجود دارد که از نسخه نهایی این فیلم حذف شده‌اند. صحنه‌های خشن و دیوانه‌وار جالب، صحنه‌هایی با طنز تاریک، می‌دانید که چه می‌گویم؟ این صحنات به نسخه نهایی فیلم راه نیافتند.»

فیلم Venom ونوم / Tom Hardy تام هاردی

مشخصا هیچ فیلمی بدون فدا کردن چند صحنه‌اش به پرده سینما راه نمی‌یابد، اما اینکه تام هاردی می‌گوید صحنه‌های جالب و طولانی از این فیلم حذف شده‌اند، نشان‌دهنده موضوع دیگری است. البته صحنه‌هایی که تام هاردی حسرت نبودن‌شان را می‌خورد، بنظر نمی‌آیند که صحنه‌های مهمی از داستان بوده باشند، همچنین در تریلرهای منتشر شده از این فیلم نیز کمبودی در زمینه صحنه‌های دیوانه‌وار و صحنه‌هایی با طنز تاریک نیز دیده نمی‌شود. به هرحال صحنه‌های حذف شده نیز روزی می‌توانند عرضه شوند تا دل طرفداران دوآتیشه این فیلم نیز کمی شاد شود.

شخصیت Venom در یکی از اسپین‌آف‌های سری کتب مصور اسپایدرمن خلق شد. فیلم Venom داستان مردی به نام ادی بروک (Eddie Brock با بازی تام هاردی)، روزنامه‌نگاری کنجکاو را روایت می‌کند. تلاش‌های بروک برای از بین بردن شرکتی در زمینه مهندسی زیستی، که توسط شخصیتی به نام کارلتون دریک (Carlton Drake) اداره می‌شود، او را با موجودی فضایی به نام Venom روبرو می‌کند. ونوم موجودی از گونه سیمبیوت‌هاست؛ سیمبیوت‌ها موجوداتی هستند که می‌توانند در بدن یک میزبان زندگی کنند و کنترل جسم میزبان را در اختیار بگیرند. ونوم نیز طبق شیوه زندگی‌اش، بدن ادی بروک را برای زندگی برمی‌گزیند و زمانی که کنترل بدن او را در دست می‌گیرد، پوسته‌ای سیاه حول جسم بروک به وجود می‌آید. این فیلم با اینکه از کتب مصور کمپانی مارول (Marvel Comics) نشات می‌گیرد، اما رسما با دنیای سینمایی مارول هیچ ارتباطی نخواهد داشت، البته سازندگان آن اشاره داشته‌اند که در فیلم بعدی ممکن است شخصیت Venom را به دنیای سینمایی مارول نیز ببرند.

برای اخبار بیشتر از دنیای سینما با پلازامگ همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha