اولین تصاویر رسمی کریستین بیل در نقش دیک چینی در فیلم Vice
نویسنده:آرش آقاجانی
ارسال شده در:13 مهر 1397، 09:30

اولین تصاویر رسمی کریستین بیل در نقش دیک چینی در فیلم Vice

اولین تصاویر کریستین بیل در نقش اصلی فیلم Vice ساخته آدام مک‌کی منتشر شد. این فیلم که در تاریخ 25 ماه دسامبر (4 دی) اکران می‌شود، به نقش مهم معاون رئیس جمهور، دیک چینی در زمان ریاست جمهوری بوش می‌پردازد.

یکی از جالب‌ترین فیلم‌هایی که تا پایان امسال منتشر می‌شوند، فیلم Vice ساخته آدام مک‌کی است. این فیلم ماجرای ظهور و ترقی دیک چینی، و اینکه چطور او توانست به عنوان قدرت پنهان شده در پشت حکومت جرج بوش، آمریکا را دگرگون سازد را به تصویر می‌کشد. مک‌کی برای نقش اصلی فیلم خود کریستین بیل را برگزیده است و حالا مجله Vanity Fair اولین تصاویر رسمی این بازیگر برنده جایزه اسکار را در هیبت این سیاستمدار منتشر کرده است.

christian bale vice / کریستین بیل / دیک چینی

با دیدن این تصاویر باید انتظار داشت که فیلم Vice لااقل در زمینه بهترین گریم و مدل مو نامزد جایزه اسکار باشد. درست است که بیل در این تصاویر کاملا شبیه به چینی شده است، اما آزمون اصلی او زمانی است که پشت دوربین باید برای ساختن کاراکتر خود تلاش کند، به خصوص اینکه این کاراکتر شخصیتی به مرموزی معاون سابق رئیس جمهور است. مک‌کی گفته بود که نگرش او در نگارش فیلمنامه این نیست که صرفا به کمک هر منبع ممکنی یک تصویر از او به دست آید. او بیان کرد:

این فیلم‌نامه قرار است تا با تک تک جزئیاتی که دنیای واقعی وجود دارد همخوانی داشته باشد. من این کار را با انجام پژوهش و بررسی توسط یک تلسکوپ مقایسه می‌کنم، زمانی که به کشش ناشی از جاذبه یک ستاره نگاه کرده و با خود می‌گویید: «صبر کن! حتما عاملی وجو دارد که باعث این می‌شود» همانند یک کاراگاه. بنابراین ما با حجم زیادی از جزئیات روبه‌رو هستیم که دائما باید آنها را بررسی و امتحان کنیم تا این داستان را بسازیم. ما چیزهای زیادی درباره او می‌دانیم، اما چیزهای خیلی بیشتری هستند که عموم مردم آن‌ها را نمی‌دانند و اکثرا هم شوکه کننده‌اند.

christian bale vice / کریستین بیل / دیک چینی

مک‌کی همچنین یک روز قبل از آنکه اولین تریلر رسمی منتشر شود، تیزری را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت که در آن لحن روایت و پرداختن به داستان، جالب توجه است. شما می‌توانید این تیزر را در ادامه مطلب مشاهده کنید. او معتقد است که روایت داستان چینی در این زمان، به خاطر مواردی که فارغ از اوضاع سیاسی فعلی بیان می‌کند، بسیار مهم است. او در ادامه گفت:

آمریکا به صورت اتفاقی به جایگاه مطلوبی که امروزه قرار دارد نرسیده است. یک نفر باید در ابتدا می‌بوده تا قفل در را بشکند. کسی که قدرت را می‌فهمد و می‌داند که چطور آن را کنترل کند. کسی که هیچ کس متوجه او نبوده است. یک عامل داخلی که از تمام رمزورازها و حقه‌های قانون آگاهی دارد.

علاوه بر بیل، بازیگران فیلم Vice که در تاریخ 25 ماه دسامبر ( 4 دی) اکران خواهد شد شامل ایمی ادامز در نقش لین چینی، استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد، تایلر پری در نقش کولین پاول و سم راکول در نقش جرج بوش می‌شود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha