جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هما‌ن‌طور که می‌دانید دنیای بازی Red Dead Redemption 2 بسیار عظیم و وسیع است. حال اطلاعات جدیدی از کاراکتر اصلی این بازی منتشر شده که بسیاری از قابلیت‌ها و ویژ‌گی‌های آرتور مورگان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند. با ادامه مطلب همراه باشید.

اگر ابعاد، عظمت، سیستم‌های گیم‌پلی و تعاملی بودن بازی Red Dead Redemption 2 را درنظر بگیریم، متوجه می‌شویم که این بازی بیشتر در طبقه یک بازی نقش‌آفرینی عمیق قرار می‌گیرد تا یک بازی اکشن جهان‌باز. همان‌طور که می‌دانید در اکثر بازی‌های نقش‌آفرینی، چندین پارامتر مختلف برای کاراکتر شما وجود دارد که شما باید آنها را در نظر داشته باشید و کنترل کنید؛ در بازی RDR2 نیز داستان به همین شکل است. چندین پارامتر مختلف در بخش تک‌نفره (اطلاعاتی از بخش چند نفره این بازی در دسترس نیست) این بازی برای کاراکتر شما (که آرتور باشد) وجود دارند که شما در طول پیشرفت در دنیای عظیم این بازی باید مراقب میزان این پارامترها باشید.

Red Dead Redemption 2 / رد دد ردمپشن 2

منظور ما از این پارامترها، چیزهایی مانند نوار میزان سلامتی، نوار استقامت (Stamina Bar) و نوار قابلیت Deadeye نیست؛ بلکه آرتور در بازی Red Dead Redemption 2 پارامترهای اساسی دیگری دارد که بصورت پویا با اعمال شما در دنیای این بازی میزان‌شان تغییر می‌کنند؛ این پارامترها را هسته یا Core می‌نامیم. برای مثال هسته سلامتی شما (Health Core) در این بازی تعیین کننده سرعت پرشدن نوار سلامتی شما پس از آسیب دیدن است و هسته استقامت شما نیز عملکردی مانند هسته سلامتی‌تان دارد. اگر میزان سلامتی شما کم باشد، اما شما بخوبی از هسته سلامتی خود مراقبت کرده باشید، نوار سلامتی شما سریع‌تر پر خواهد شد.

شما برای اینکه هسته‌های مختلف کاراکترتان را در وضعیت خوبی نگه دارید، باید پارامترهایی مانند قدرت (strength)، استحکام (grit)، چالاکی (dexterity) و پارامترهای غریزه‌ای آرتور (instinct attributes) را ارتقا دهید. ارتقا دادن هسته‌های کاراکترتان در واقع از همان مکانیسمی که در بازی Grand Theft Auto: San Andreas وجود داشت، پیروی می‌کند؛ مانند GTA:SA شما اگر در بازی Red Dead Redemption 2 پرخوری کنید، چاق می‌شوید و اگر زیاد بدوید، هسته استقامت شما بهبود می‌یابد؛ همچنین اگر مکررا مورد آسیب قرار بگیرید و سلامتی خود را پر کنید، هسته سلامتی شما افزایش می‌یابد و اگر سیگار بکشید، هسته سلامتی شما کاهش می‌یابد.

Red Dead Redemption 2

وجود چنین مکانیک‌هایی یکی از شیوه‌های کمپانی راک‌استار (Rockstar Games) برای عمق بخشیدن به بخش نقش‌آفرینی بازی Red Dead Redemption 2 است. یکی دیگر از شیوه‌های این کمپانی برای عمیق کردن این بازی، فراهم کردن فرصتی برای بازیکنان است تا بتوانند به شیوه‌های بهتر و تعاملی‌تری با مردم دنیای RDR2 ارتباط برقرار کنند. شما بعنوان آرتور مورگان (Arthur Morgan) در این بازی، می‌توانید به شیوه‌های مختلفی با تمام مردم حاضر در دنیای این بازی صحبت و تعامل کنید، همچنین می‌توانید انتخاب کنید که مسائل پیش‌رو با استفاده از چه شیوه‌ای حل کنید. شما می‌توانید در تعامل با مردم بسیار مودب و جنتلمن باشید، یا آنها را تهدید کنید و قلدر باشید. روشی که شما برای حل مسائل پیش‌رویتان و تعامل با مردم استفاده می‌کنید، عواقبی خواهد داشت و بقول کمپانی راک‌استار شهرتی شما از خود بجای می‌گذارید در روند پیش‌روی شما در بازی تاثیرگذار خواهد بود.

کلام آخر

تاکنون اخبار زیادی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده‌اند که شما می‌توانید تمام آنها را با رفتن صفحه Red Dead Redemption 2 پیدا کنید، همچنین دو ویدیو از گیم‌پلی این بازی نیز منتشر شده است که شما آنها را نیز می‌توانید در همین صفحه بیابید و تماشا کنید. Red Dead Redemption 2 روز 26 اکتبر مصادف با چهارم آبان ماه برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین بخش آنلاین این بازی که Red Dead Online نام دارد، کمی پس از عرضه خود بازی، روزی در ماه نوامبر برای تمام دارندگان این بازی عرضه می‌شود. برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 414 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads