رفتار حیوانات بازی Red Dead Redemption 2 در فصل های مختلف تغییر می کند

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Red Dead Redemption 2 دارای حیات وحشی متنوع و گوتاگون با حدود 200 گونه حیوان مختلف است؛ حال منابع گزارش داده‌اند که این حیوانات در فصل‌های مختلف رفتارهای مختلفی را از خود نشان می‌دهند.

من فکر نمی‌کنم کمپانی مانند کمپانی راک‌استار (Rockstar Games) زمانی که پای خلق مکان‌های برای بازی‌ها در میان باشد، به جزئیات آنقدر اهمیت بدهد. آری کمپانی‌های مانند نینتندو (Nintendo)، بتسدا (Bethesda) و سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) تاکنون بازی‌های جهان باز با جهان‌هایی عظیم و زیبایی را به صنعت بازی‌های ویدیویی اعطا کرده‌اند، اما زمانی که پای کمپانی راک‌استار به میان می‌آید و بازی که راک‌استار بیشترین انرژی خود را روی آن بگذارد، مطمئنا هیچ کمپانی دیگری نمی‌تواند با آن رقابت کند و یا حتی جهانی بسازد که به اندازه جهان‌هایی که این شرکت خلق می‌کند، پر از جزئیات حیرت‌آور باشد؛ البته باید در نظر داشت که کمپانی راک‌استار سالهاست که تمام انرژی خود و استودیو‌های خود را به‌جز بر GTA Online، بر روی بازی Red Dead Redemption 2 صرف کرده است.

Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 قرار است بهترین و عظیم‌ترین بازی کمپانی راک‌استار تاکنون باشد، این بازی با جزئیات و عظمتی باورنکردنی، جهانی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که عمیق، قابل تعامل و زیبا‌ست. یکی از جزئیات حیرت‌آوری که سایت IGN اخیرا در پنج ساعتی که این بازی را تجربه کرده بود، با ما به اشتراک گذاشت را اکنون برای شما توضیح می‌دهیم. پیشتر در مطلبی گزارش کردیم که حیات وحش بازی Red Dead Redemption 2، حاوی بیش از 200 گونه مختلف جانوری خواهد بود که هرکدام از این گونه‌ها، تعاملی واقع‌گرایانه با محیط زیست خود و دیگر گونه‌ها خواهند داشت و هرکدام رفتاری منحصر به خود را به نمایش می‌گذارند؛ سایت IGN دیروز گزارش کرد که حیات وحش دنیای بازی RDR2 براساس فصل‌ها و شرایط آب و هوایی مختلف، رفتارهای متفاوتی از خود به نمایش می‌گذارند، به عنوان مثال آن‌ها در فصل زمستان، با خرسی مواجه شدند که بدلیل کمبود منابع غذایی بسیار گرسنه بود و رفتاری بسیار خصومت‌آمیز از خود نشان می‌داد، همین خرس در زمانی که منابع غذایی فراوان بوده و سیر باشد با بازیکن یا دیگر انواع جانوران که برایش تهدید محسوب می‌شوند و حمله به آنها برای‌ آن ریسک دارد، کاری نخواهد داشت.

Red Dead Redemption 2

کلام آخر

این حجم از برنامه ریزی و خلق جزئیات با این میزان ظرافت چیزی است که از کمپانی راک‌استار بر می‌آید، جزئیاتی که حتی اگر حضور نداشته باشند نیز کسی اهمیتی نمی‌دهد، اما کمپانی راک‌استار از آنجا که پیش‌گام صنعت بازی‌های ویدیویی است، سعی می‌کند همیشه این صنعت و تمام سازندگان را به چالش بکشاند و استانداردهای جدیدی برای بازی‌های آینده تعیین کند. بازی Red Dead Redemption 2 روز چهارم آبان برای کنسول‌ها پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. برای اخبار بیشتر از این بازی و دیگر بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021