آیا عنوان قسمت چهارم فیلم Avengers اعلام شده است؟
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:15 مهر 1397، 08:30

آیا عنوان قسمت چهارم فیلم Avengers اعلام شده است؟

اگر شایعات منتشرشده رنگ واقعیت به خود بگیرد، عنوان قسمت چهارم از سری فیلم‌های پرفروش و موفق انتقام جویان (Avengers)؛ نابودی یا همان Annihilation خواهد بود.

درحالی‌که زمان اکران قسمت چهارم از سری فیلم‌های انتقام جویان (Avengers) برای 3 ماه می (جمعه، 13 اردیبهشت‌ماه 1398) تنظیم‌ شده است، بسیاری از طرفداران منتظر اعلام عنوان قسمت چهارم انتقام جویان هستند. بعد از اکران فیلم انتقام جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron) اعلام‌شده بود که قسمت سوم Avengers؛ دو قسمتی خواهد بود، Infinity War – Part 1 و Infinity War – Part 2. ولی بعدا اعلام شده که هر دو قسمت با نامی متفاوت قرار است اکران شوند.

چند ماه می‌شود که شایعات بسیاری در مورد عنوان قسمت بعدی انتقام جویان در فضای مجازی منتشرشده است که نام‌های Forever و یا Endgame را عنوان قسمت چهارم انتقام جویان می‌دانند. به‌تازگی شایعه شده که عنوان بعدی قسمت چهارم انتقام جویان؛ Annihilation یا نابودی هست. لازم به ذکر است که Annihilation؛ عنوان یکی از کمیک‌های مارول در سال 2006 نیز بوده است.

بسیاری از شایعات اخیر در رابطه با عنوان قسمت چهارم فیلم Avengers؛ از تصویر منتشرشده در صفحه اینستاگرام کارگردانان این فیلم، یعنی برادران روسو (جو و آنتوی روسو) نشات گرفته که در توضیحات آن تصویر آمده است:

«با دقت نگاه کنید»

 

برادران روسو/Russo Brothers

بعد از انتشار این تصویر، بسیاری از طرفداران دنیایی سینمای مارول (MCU) حرف A را در گوشه و کنار تصویر پیدا کردند. بسیاری از طرفداران گمان کردند که قسمت بعدی فیلم، قرار است با نام Avengers: Assemble اکران شود ولی این عنوان فقط برای قسمت اول فیلم انتقام جویان (2012) که در کشورهای بریتانیا و ایرلند اکران شده بود، انتخاب شد. همانند قسمت قبلی، قسمت چهارم Avengers، به دست برادران روسو کارگردانی می‌شود.

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
بردیا 13 آبان 1397، 16:43

انتقام جویان