استوری اینستاگرام ویدیوهای طولانی‌ تر را به چند بخش تقسیم می‌ کند

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به موجب آن، کاربر می‌تواند ویدیوهای طولانی‌تری را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارد و ویدیو به‌صورت خودکار به چند بخش تقسیم می‌شود.

استوری اینستاگرام به‌گونه‌ای طراحی شده است که وضعیت‌های کوتاه کاربر را نمایش دهد. با این حال کاربرانی وجود دارند که مایل هستند ویدیوهای طولانی خود را در استوری اینستاگرام آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. خوشبختانه استوری اینستاگرام از این پس قادر است که ویدیوهای طولانی‌تر کاربران را نیز پوشش دهد. تا پیش از این کاربران تنها قادر بودند که 15 ثانیه از یک کلیپ را در استوری خود آپلود کنند و برای ویدیوهای طولانی‌تر مجبور بودند که کلیپ‌های خود را ویرایش کرده و به 15 ثانیه کاهش دهند.

استوری اینستاگرام / instagram stories

به‌تازگی یکی از کاربران Reddit اظهار کرده است که به‌نظر می‌رسد اینستاگرام از این پس، خودش ویدیوهای کاربران را ویرایش کرده و درصورتی‌که کاربر یک ویدیو با بیش از 15 ثانیه را آپلود کند، اینستاگرام قادر است که این ویدیو را به چند بخش تقسیم کرده و دیگر نیازی نیست کاربر کلیپ‌های خود را ویرایش یا کوتاه کند.

البته اینستاگرام هنوز به صورت رسمی این ویژگی را معرفی نکرده است و بنابراین احتمال دارد که این ویژگی فعلا در مرحله تست و آزمایش باشد. با این حال اگر فعلا این ویژگی در اکانت اینستاگرام‌تان در دسترس نیست، جای نگرانی ندارد.

براساس ویدیویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به‌نظر می‌رسد ویدیوی طولانی که توسط اینستاگرام به چند بخش تقسیم می‌شود، به‌گونه‌ای خواهد بود که اگر کاربر در قسمت اول از فیلتر و یا متنی استفاده کرده و درواقع ویرایشی روی بخش اول انجام شود، این فیلترها و متون به قسمت‌های بعدی وارد نشده و تنها مختص بخش اول خواهند بود که ویژگی بسیار جالب توجه و کاربردی است.

با وجود آنکه هنوز یک سری کمبودها در این ویژگی دیده می‌شود اما به‌نظر می‌رسد که این قابلیت می‌تواند برای آن‌ دسته از کاربرانی که مایل هستند ویدیوهای طولانی خود را در استوری با بقیه به اشتراک بگذارند، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. البته همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده است، اینستاگرام پلتفرم IGTV خود را برای به اشتراک‌گذاری ویدیوهای طولانی‌تر اختصاص داده است اما باز هم استوری محبوبیت بیشتری در میان کاربران دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha