اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به تازگی حساب توییتری RockstarIntel اطلاعات جدیدی و جالبی از گیم‌پلی جدیدترین عنوان کمپانی راکستار، Red Dead Redemption 2 منتشر کرد.

تنها چند هفته دیگر به انتشار عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 مانده است و در این مدت باقیمانده شرکت سازنده این بازی، راکستار (Rockstar) با انتشار اطلاعات گوناگون پیرامون بازی، طرفداران این عنوان را با ویژگی‌ها و جزئیات گیم‌پلی این بازی آشنا می‌کند. به تازگی نیز حساب توییتری RockstarIntel اطلاعات جالبی از این عنوان منتشر کرده است که ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

جلد‌ های اسلحه علاوه بر وظیفه حمل اسلحه، بر نحوه تیراندازی شما نیز تاثیر گذار هستند. سلاح های دستی، شات‌گان های کوچک و هفت‌تیر ها توسط جلد های اسلحه حمل می‌شوند اما اگر قصد دارید در هنگام مبارزات از دو اسلحه به صورت همزمان استفاده کنید باید از نوع دیگری از جلد های اسلحه استفاده کنید؛ همچنین ارتقاء جلد اسلحه باعث کاهش آسیب دیدن سلاح شما می‌شود.

red dead redemption 2

در قسمت ارتقاء اسلحه شما می‌توانید اسلحه خود را از لحاظ ظاهری و عملکردی ارتقاء دهید. ارتقاء های ظاهری شامل تغییر فلز، چوب و براق کردن سلاح و ارتقاء هایی که عملکرد اسلحه را بهبود می‌بخشند شامل استفاده از انواع لوله های اسلحه، دسته اسلحه، نشانه‌گیر و دوربین است. شخصیت اصلی بازی یعنی آرتور مورگان می‌تواند به گفتگو هایی که NPC ها انجام می‌دهند گوش کند و از این گفتگوها اطلاعات کسب کند. در اجرای نمایش و تئاترها، آرتور می‌تواند از تئاتری که نمایش داده می‌شود عصبانی شود و حتی بازیگر تئاتر را خشمگین یا تشویق کند؛ به علاوه می‌تواند با ابراز عدم رضایت خود از تئاتر، درخواست پس گرفتن پول خود را کند.

NPC های بازی عملکرد شما در گذشته را به یاد خواهند داشت؛ برای مثال شما در یک مکان دعوا راه می‌اندازید و روز بعد که به آن مکان باز می‌گردید با صاحب آن مکان روبرو می‌شوید که به شما می‌گوید دیگر دردسر درست نکنید و یا حتی ممکن است شما را تهدید کند که در صورت ترک نکردن این مکان کلانتر را خبر خواهد کرد. هر حیوانی را که شکار می‌کنید یک الی سه ستاره به آن تعلق می‌گیرد که کیفیت و ارزش گوشت آن را مشخص می‌کند. در همه گونه های حیوانات یک حیوان افسانه‌ای وجود دارد که با شکار و تحویل آن به شکارچی ها، لباس های کمیابی بدست خواهید آورد.

Red Dead Redemption 2

در گفتگو هایی که میان افراد دسته در قرارگاه صورت می‌گیرد برخی از افراد دسته درباره آیتم هایی که در نقاط مختلفی مخفی شده‌اند صحبت میکنند و شما را به سمت آن‌ها راهنمایی می‌کنند که اگر نسبت به راهنمایی های افراد دسته بی تفاوت رفتار کنید در ادامه توسط آنها سرزنش خواهید شد. برای رفتن به نقاط مختلف لازم نیست با خشونت برخورد کنید و اسب فردی را بدزدید، در بعضی از موقع رهگذران مختلف با دیدن شما، پیشنهاد می‌دهند سوار اسب یا گاری آن‌ها شوید همچنین برای سوار شدن به قطار به بلیط احتیاج دارید که درصورت عدم خرید بلیط، قانون با شما برخورد خواهد کرد.

کلام آخر

عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ 26 اکتبر سال جاری (جمعه 4 آبان) برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021