فیلم برداری انتقام جویان 4 (Avengers 4) همراه با انتشار تصویری عجیب به اتمام رسید
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:23 مهر 1397، 09:30

فیلم برداری انتقام جویان 4 (Avengers 4) همراه با انتشار تصویری عجیب به اتمام رسید

برادران روسو (جو و آنتونی)، اخیراً در صفحه توییتر خود، خبر از به پایان رسیدن فیلم‌برداری عنوان مورد انتظار دنیای سینمای مارول یعنی انتقام جویان 4 ( Avengers 4 ) را دادند.

اخیراً، برادران روسو در صفحه توییتر خود تصویری عجیب به رنگ آبی را که در حال درخشیدن است را با هشتگ پایان فیلم‌برداری قسمت چهارم Avengers منتشر کردند. بعد از انتشار این تصویر، گمانه‌زنی‌های بسیاری توسط طرفداران دنیای سینمای مارول صورت گرفته است ولی هیچ‌کدام از آن‌ها توسط برادران روسو تأیید نشدند. مارک رافلو (بازیگر شخصیت بروس بنر یا همان هالک)، در جدیدترین مصاحبه خود در رابطه با فیلم‌برداری برخی از صحنه‌های مربوط به او گفت:

بازیگران این فیلم همچنان نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی بیفتند. ما فقط برخی از سکانس‌های فیلم را دوباره فیلم‌برداری نمی‌کنیم و باید بگویم که قصد داریم فیلمی را به اتمام برسانیم که سال پیش به‌طور کامل به پایان نرساندیم.

فیلم انتقام جویان/ Avengers 4

عنوان قسمت چهارم از سری فیلم‌های Avengers، همچنان مشخص نیست ولی جو و آنتونی روسو، به نکات مبهم زیادی در مورد عنوان بعدی فیلم Avengers اشاره کرده‌اند. کمتر از یک ماه پیش بود که جو و آنتونی روسو در صفحه اینستاگرام، تصویری را با مضمون «با دقت نگاه کنید» را منتشر کردند و بعد از انتشار این تصویر، بسیاری از طرفداران گمان کردند که عنوان قسمت چهارم Avengers، باید Annihilation (به معنی نابودی) باشد؛ هرچند که بالاخره توسط این دو بردار به‌طور رسمی اعلام نشد.

طبق گفته‌های کوین فایگی رییس استودیوهای مارول، مسیری که ده سال پیش شروع کردند، قرار است با این فیلم به پایان برسد؛ البته باید گفت که دنیای سینمای مارول همچنان به راه خود ادامه خواهد داد. طی ده سال گذشته، 22 فیلم در این دنیای سینمای ساخته‌شده است؛ فیلم‌هایی که ازلحاظ داستانی باهم در ارتباط بودند ولی به دست انتقام جویان 4 ( Avengers 4 ) به پایان می‌رسند.

زمان اکران این فیلم برای 3 ماه می 2019 (13 اردیبهشت ماه 1398) تنظیم‌شده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha