فیلم Deathstroke به کارگردانی گارث ایوانز تبدیل به اثری تاریک می‌ شود
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:24 مهر 1397، 22:00

فیلم Deathstroke به کارگردانی گارث ایوانز تبدیل به اثری تاریک می‌ شود

بنابر اعلام گارث ایوانز، کارگردان فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار Deathstroke، می‌توان گفت که این فیلم تبدیل به اثری بی‌رحم، خشن و با داستانی تاریک می‌شود.

سال 2017، به نظر می‌رسد که همه‌چیز برای دنیایی سینمای دی سی به‌خوبی پیش می‌رود و طبق گزارش‌های منتشرشده آن زمان، اعلام‌شده بود که فیلمی بر اساس شخصیت شرور Deathstroke توسط کارگردان فیلم The Raid یعنی گارث ایوانز و با هنرنمایی جو منگنیلو در دست‌ساخت است. مدتی بعد از اعلام این خبر، شخصیت Deathstroke طی سکانس پس از تیتراژ فیلم Justice League، نشان می‌دهد که در حال پیوستن به شخصیت منفی لکس لوتر است. از آن زمان به بعد، هیچ نشانه‌ای از جو منگنیلو در این فیلم منتشر نشد. به‌هرحال، با توجه به شکست تجاری فیلم Justice League، بن افلک از کارگردانی فیلم مستقل The Batman انصراف داد ولی مدتی بعد از آن کمپانی برداران وارنر اعلام کردند که فیلم Deathstroke همچنان ساخته خواهد شد.

Deathstroke

اخیراً، کارگردان فیلم Deathstroke یعنی گارث ایوانز در گفتگو با وب‌سایت هالیوود ریپورتز، جزییاتی هرچند کوچک ازآنچه قرار بود در رابطه با داستان این فیلم اتفاق بیفتد را منتشر کرد.

مدت ها پیش بود که من صحبت‌های با جو منگنیلو در رابطه با ساخت این فیلم داشتم و اتفاق خاصی بعدازآن رخ نداد ولی مدتی بعد، گزارش‌های خیلی بدی به دست من می‌رسید که در آن بی‌پرده اشاره‌شده بود که روند ساخت فیلم به‌کندی پیش می‌رود.

Deathstroke

گارث ایوانز در آن زمان بود که بالاخره توانست نگاهی به فیلم و شخصیت اصلی آن بیندازد.

بالاخره فرصتی برای من ایجاد شد که بتوانم کاری بسیار متفاوت بسازم. نگاه متفاوتی که به این فیلم داشتم باعث شد که روند ساخت این فیلم به‌آرامی پیش برود. تاریخچه بسیار تاریکی در مورد این شخصیت وجود دارد و مطمئناً این فیلم تبدیل به یک اثری خشن و تاریک خواهد می‌شد.

طبق صحبت‌های گارث ایوانز، این پروژه هیچ‌گونه پیشرفت فراوانی به خود ندیده است. شاید این احتمال وجود داشته باشد که این فیلم بدون حضور گارث ایوانز و توسط کمپانی برادران وارنر در دست‌ساخت است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha