شب یلدا شب یلدا

اپلیکیشن 21 ساله Winamp در سال 2019 باز می‌ گردد

اپلیکیشن Winamp در سال آینده قرار است با تجربه متفاوتی برای پلتفرم موبایل ظاهر شود. Winamp قرار است در سال 2019 تجربه شنیدن موسیقی، پادکست و سرویس‌های استریم را برای کاربر فراهم کند.

در سال 2019 اپلیکیشن Winamp روزهای درخشان خود را تجربه خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد که این اپلیکیشن 21 ساله، سال آینده در قالب یک اپلیکیشن صوتی پلتفرم موبایل به بازار خواهد آمد که همه موسیقی‌ها، پادکست‌ها و سرویس‌های استریم (پخش آنلاین موسیقی) را در یک محل به کاربر ارائه دهد. مدیرعامل پلتفرم آنلاین رادیونومی اظهار کرده است که رادیونومی در سال 2014، Winamp را از AOL خریداری کرده است.

Winamp

وی افزود:

در سال آینده شاهد یک ورژن کاملا جدید از Winamp خواهید بود. درواقع در ساختار جدید وینمپ کاربر قادر خواهد بود که به موسیقی‌های MP3 که در خانه دارد گوش دهد و فراتر از آن می‌توانید به موسیقی‌های موجود در فضای ابری، پادکست‌ها، ایستگاه‌های رادیویی استریم و لیست پخشی که ممکن است از قبل آن را ساخته باشید، به‌راحتی گوش فرا دهید.

ورژن جدید Winamp برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه خواهد شد. درحال حاضر وینمپ یک اپلیکیشن اندرویدی نیز دارد اما ورژن جدید آن، قرار است تجربه کاملا جدید و متفاوتی را برای کاربر خلق کند. در حقیقت به گفته مدیرعامل رادیونومی، در سال آینده Winamp از سرویس‌های صوتی متفاوتی پشتیبانی خواهد کرد و ورژن جدید این اپلیکیشن با برنامه‌هایی نظیر Apple Music، اسپاتیفای و دیگر پلتفرم‌های صوتی یکپارچه خواهد شد. منبع خبری TechCrunch همچنین اظهار می‌کند که یک ورژن جدید دسکتاپ وینمپ با نام Winamp 6 نیز در سال آینده عرضه خواهد شد.

اگرچه ممکن است که از محبوبیت این اپلیکیشن پلیر قدیمی در مقایسه با روزهای اوج، بسیار کاسته شده باشد اما منبع خبری TechCrunch اعلام می‌کند که هنوز حدود 100 میلیون کاربر ماهانه که اغلب در خارج از آمریکا هستند، وجود دارد که همچنان از این پلیر قدیمی استفاده می‌کنند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha