گوگل یکپارچه‌ سازی جیمیل با محصولات شرکت‌ های دیگر را افزایش می‌ دهد
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:27 مهر 1397، 23:30

گوگل یکپارچه‌ سازی جیمیل با محصولات شرکت‌ های دیگر را افزایش می‌ دهد

در صورتی که خدمات مورد نیاز کاربران جیمیل از طریق گوگل در دسترس نباشد، گوگل امکان یکپارچه‌سازی بیشتری را نسبت به گذشته در نظر گرفته که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

جیمیل برای بسیاری از افراد تبدیل به خدمات ایمیلی پیش‌فرض شده و تنها از این ایمیل استفاده می‌کنند، اما با توجه به اینکه گاهی اوقات گوگل خدماتی کافی به کاربران ارائه نمی‌دهد، جای تعجب ندارد که افراد گاهی اوقات برای رفع نیازهای خود به محصولات شرکت‌های دیگر مراجعه نمایند. برای مثال، برخی از کاربران ممکن است که دراپ‌باکس را به گوگل درایو ترجیح بدهند. گوگل از این مسئله واقف بوده و در نتیجه، فکری به حال این دسته از کاربران خود کرده است.

جیمیل

همان طور که گفتیم، گوگل برای رفع نیازهای این دسته از کاربران همواره به ارائه راهکاری پرداخته و در گذشته، امکان یکپارچه‌سازی با دراپ‌باکس را برای مصرف‌کنندگان ارائه کرده بود. اما خبر خوب این است که اگر شما نیز یکی از کاربران G Suite هستید، که راهکار گوگل برای کاربران تجاری خود است، از شنیدن این خبر خرسند خواهید شد. گوگل اعلام کرده که امکان یکپارچه شدن با محصولات شرکت‌های دیگر برای جیمیل فراهم شده که دراپ‌باکس هم شامل این مسئله می‌شود.

یکی از این یکپارچه‌سازی‌ها شامل Box می‌شود که طی آن افزونه‌ای در جیمیل قرار گرفته که با آن کاربران می‌توانند خیلی سریع فایل‌هایی را با استفاده از اکانت Box به ایمیل خود الصاق کنند. همین مسئله قابل اجرا برای کاربران دراپ‌باکس نیز می‌شود و کاربران می‌توانند خواه به صورت مستقیم فایلی را از حساب کاربری دراپ‌باکس خود به جیمیل الصاق کنند و یا اینکه در صورت تمایل، لینکی را از آن حساب در ایمیل خود وارد نمایند.

در نسخه جدید، همچنین امکان پشتیبانی برای Atlassian نیز فراهم شده و کاربران می‌توانند پیش‌نمایش‌هایی از مشکلات Jira را در ایمیل‌های خود اضافه کنند و یا این کار را از طریق Bitbucket انجام دهند. یکپارچه‌سازی آخری که قابل اشاره است و نسبت به بقیه اهمیت کمتری ندارد، Egnyte است. در این مورد کاربران افزونه‌ای در اختیار خواهند داشت که با آن می‌توانند فایل‌های ضمیمه ایمیل‌ها را در Egnyte ذخیره کنند و همچنین فایل‌ها و پوشه‌های آن را در پنجره ارسال جیمیل لینک نمایند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha